Wczytywanie
Teraz jest 25 maja 2020, 06:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 33   [ Posty: 329 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co teraz czytacie
PostNapisane: 12 lis 2013, 13:16 
Casual
Casual

Maniutka napisał(a):
Obecnie czytam grę o tron

i ja także! :) 3 tom :)

PostNapisane: 14 lis 2013, 15:08 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Moja przygoda z czytaniem skończyła się niedawno po przeczytaniu "Jarosława Dąbrowskiego" Daniela Granina i "Powrotu Saszki" pani Nawrockiej-Dońskiej. Gdy wziąłem się za "Wyspę Petersena" W. Zegalskiego, stwierdziłem, że mam dosyc: SF powinno byc na telewizorach i monitorach komputera, a nie wpychac się do literatury, bo te nużące się opisy maszyn są tak wkurzające... Conrad może niebył porywający, ale tam przynajmniej coś się działo i były zaskakujące zwroty akcji (zwierzenie się Falka, że jest kanibalem, upadek do morza bosmana statku z Tajfunu, powrót syna w "Jutro"), wzruszające swoją tragicznością (historia polskiego górala w Ameryce w opowiadaniu "Amy Foster") i komiczne (perypetie górala na początku jego przebywania w USA czy szalony ojciec tego syna z "Jutro"), a poza tym traktowały o człowieku i jego poczynaniach, były opisy ludzi i ich rysy psychologiczne, a zbiór opowiadań w Wyspie Petersena jest ciężkostrawny niezmiernie, tylko początkowe było ciekawe, śmieszne i zapowiadało niezłą zabawę, ale się rozczarowałem...

PostNapisane: 11 gru 2013, 22:33 
Casual
Casual

Świetne i mało doceniane dzieło S/F to Tajemnice Pigaloni aurostwa J J Renerta. Przejrzałem cały wątek nie zobaczyłem ani słowa o tym arcydziele :bandyta: fajny relaks i odskocznia od typowego S/F i Fantasy

Polece kazdemu :) duzo dobrych recenzji

PostNapisane: 19 gru 2013, 14:50 
Casual
Casual

Ja aktualnie czytam Igrzyska śmierci... są niesamowite, film podobno tez dobry:)

PostNapisane: 15 sty 2014, 15:04 
Casual
Casual

Też właśnie zabrałam się za Igrzyska Śmierci - głównie dlatego że podobał mi się film i liczę, że książka jest lepsza.

PostNapisane: 20 sty 2014, 14:58 
Casual
Casual

Ja czytam pierwszą część Tańca ze smokami. Mam nadzieję że Matrin się pospieszy bo jak skończę to nie wiem co potem :)

PostNapisane: 22 sty 2014, 17:00 
Casual
Casual

A ja zaczęłam czytać książkę "Ostatni świadek" Marcina Ogdowskiego.;)

PostNapisane: 22 sty 2014, 23:14 
Casual
Casual

Serdecznie polecam "Rzekę tajemnic" Dennis'a Lehane'a. Nie mogłam przestać czytać, ciągła tajemnica oraz zagłębianie się w myśl każdego z bohaterów powoduje, że nic nie jest jasne i chce się więcej. Dennis Lehane utwierdził mnie w przekonaniu, że jest świetnym pisarzem ;)

PostNapisane: 23 sty 2014, 00:22 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Czytałem sobie spokojnie Potter'a czwartą część, aż nagle przyszły zaliczenia i musiałem się wziąć za M.Bielickiego - "Starożytny świat Sumerów" i "Dzieje" Herodota :) Jak ktoś się interesuje historią to polecam książki, jako do poczytania bo można się sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć. Ale jeżeli jesteś na kierunku historia i masz wybrać dwie lektury do zaliczania na semestr to tych książek nie polecam, a przynajmniej nie polecam zaczynania czytania ich na tydzień przez kolosem z nich, bo nie da rady tego przeczytać w tydzień xD

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 23 sty 2014, 19:54 
Casual
Casual

Obecnie czytam Siewcę Wiatru Kossakowskiej.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 33   [ Posty: 329 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna strona