Wczytywanie
Teraz jest 25 maja 2020, 08:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rodzaj literatury.
PostNapisane: 03 lut 2011, 22:51 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ...
Fantasy i S-F, mniam. Na dokładkę DOBRE horrory i kryminały z mroczną i ciężką atmosferą :)

PostNapisane: 19 lut 2011, 23:55 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Age of Empires, Anno, Armies of Exigo, Majesty, Stronghold, The Settlers ...
Ostatnio też czytałem komedie i kryminały, lecz wolę jednak dobrze napisane książki fantasy.

NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM.ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ.TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW.POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW.NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

PostNapisane: 22 lut 2011, 23:03 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect 3
Fantasy, Przygodówki, czasem historyczne... thrillery jak nie mam co naprawdę robić

PostNapisane: 22 lut 2011, 23:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Ja najczęściej czytam - jak już pisało kilka osób wcześniej - książki w klimatach fantasy. Jest to zdecydowanie mój ulubiony rodzaj książek. Na drugim miejscu są książki historyczne(o ile dotyczą historii Polski), a zaraz za nimi kryminały.

PostNapisane: 27 gru 2012, 21:37 
Casual
Casual

Gra w: Assassin's Creed II, Dishonored
Ja głównie stawiam (jak większość osób tutaj) na fantasy, wydaje mi się, że to ze względu na taki typowy klimat. Fajnie jest poczytać o super-hiper-coś tam przygodach bohaterów (choć ostatnio bardziej antybohaterów), którzy żyją w świecie, w którym można wsiąść na konia i ruszyć w świat i nikt nie weźmie cię za wariata. Uwielbiam twórczość pana Sapkowskiego, ale Wagner też jest całkiem super, a na kolejną książkę Lynch'a czekam już od lat.
Lubie też horrory i to jest w sumie pierwszy gatunek o którym powiedziałam "mój ulubiony". Tutaj standardowo cała masa King'a, ale też na przykład kocham książkę Dekkera i Perettiego "Dom. Droga ucieczki jest w tobie" i polecam ją wszystkim którzy lubią ten gatunek.
Jeżeli napatoczy się dobry kryminał czy obyczaj też nie wzgardzę i tu na przykład ubóstwiam Joe Alex'a (Macieja Słomczyńskiego).
Ostatnio też rozczytałam się w wszelakiego autorstwa fanfikach do popularnych książek i seriali.

PostNapisane: 28 gru 2012, 17:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
No niestety ja nie trawię fantasy. Wolę o wiele bardziej kryminały. Książki pochodnych gatunków też czytam. Moją ulubioną autorką jest Agata Christie. Uwielbiam jej książki. Nie potrafiłbym podać mojej ulubionej książki, bo z każdą toczyłem inną przygodę. Dlatego lepiej podać mi tytuł książki, a ja powiem czy warto czytać. Bardzo podobają mi się książki Erle Stanleya Gardnera. Naprawdę ciekawie opisywał rozprawy sądowe, czułem, że ja uczestniczę w tej książce. Kryminałami szwedzkimi też nie wzgardzę. Są naprawdę świetne. Szwedzi swoimi kryminałami utworzyli podgatunek. Brawo dla nich :)

PostNapisane: 17 lut 2013, 17:48 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
Kocham fantastykę, we wszelkich odmianach; fantasy, urban fantasy, high fantasy, dystopia, utopia itd. Po prostu uwielbiam to, te światy, stworzenia, bohaterów, magię, tajemnice. Oczywiście, czytam także inne gatunki, lubię je, ale nie dają mi tyle satysfakcji. Książki są niezwykle ważną częścią mojego życia od niemal zawsze, i ważne miejsce zawsze zajmowała właśnie fantastyka.

PostNapisane: 16 cze 2013, 18:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Fantasy, Romanse, Przygodowe, Komediowe... Czytam ogólnie większość powieści, ważne żeby były dobrze napisane i miały klimat.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 sie 2013, 21:42 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Ja czytam wszystko, co mi wpadnie w rękę...

PostNapisane: 19 wrz 2013, 21:19 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Star Wars: The Old Republic
Jak na razie czytam tylko fantasy. Weszło mi to w krew, bo pierwsze książki, które bardzo mi się spodobały, były właśnie przedstawicielkami tego gatunku. Po skończeniu obecnie czytanej serii planuję jednak zagłębić się w historycznych książkach dotyczących wikingów i Skandynawii w okresie średniowiecza.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona