Teraz jest 28 lut 2020, 11:21

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe potwory do Risen 2
PostNapisane: 18 cze 2011, 14:41 
Casual
Casual

Gra w: co was to obchodzi(to nie gra)
dodałbym krakena jakies inne potwory morskie
jakies owady i inne

Tytuł: Re: Nowe potwory do Risen 2
PostNapisane: 11 mar 2012, 12:01 
Casual
Casual

O tak potwory morskie muszą być w końcu gdzieś czytałem, że teraz Nameless ma się zmierzyć z tytanem wody (wcześniejszy był tytan ognia) i koniecznie by było istnienie potworów morskich, tak samo jak w R1 niektóre potwóry wywodziły się jakby z gorącego piekła (popiołaki, skorpiony, brontoki) tudzież było to zróżnicowane na potworki zwykle zamieszkujące Farange (jaszczury grzmotów, sępy morskie, dziki, żądłoszczury, gnomy, ćmy grobowe, ćmy szponiaste, świerszcze bojowe, wilki). Myśle, że tak samo jest tutaj są potwory morskie i zwykle, a te pierwsze bardzo pasują do klimatu piratów.
A więc diabeł piaskowy jeden z pierwszych potworów z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, nie wymagający przeciwnik, chociaż w grupie może sprawić problemy. Według mnie twórcy dobrze upasowali mu wygląd, te światełko spotykane u ryb głębinowych wygląda nocą świetnie i dobre jest to, że niekiedy są zagrzebane pod piaskiem. Kraken to potwór, który zaatakował statek na którym znajdowała się Patty, przeciw któremu główny bohater szuka jakiejś magicznej broni, więc jednego tu nie rozumiem to ma być ten tytan czy co? Co do samego Krakena to prezentuje się on nieźle (i jeszcze ta muzyka jak z horroru, powodująca dreszczyk emocji przy cutscence ^^), strasznie mnie ciekawi w jaki sposób przyjdzie się zmierzyć Krakenowi z Bezim. Inny morski potwór to leviathan, który jak podejrzewam nie będzie prosty do pokonania i pasuje do klimatu gry. Tak swoją drogą to w Risen 1 też były potwory mające coś z morskich (np. czerwie zamieszkujące bagna i wody [cutscenka przy oddaniu się w głębokie wody] , czy sępy morskie lubiące wode), myśle że PB nie bez powodu wróciło do intra z Gothic 2 (z czego się bardzo ciesze!) w końcu też motyw potworów morskich, jak sama nazwa studia wskazuje, moim zdaniem idealnie pasuje ten motyw morski do PB. Pamiętacie węże bagienne i cutscenka przy głębokiej wodzie w Gothic 2? Pewnie twórcy chcieli już od dawna stworzyć coś takiego jak Risen 2. Opórcz potworów morskich są także te zwyczajne - dziki zostały zamienione na guźce, które są chyba słabsze od dzików, są gnomy, są chyba (!) fajnie zmodyfikowane ghule (kojarzy mi się film Zejście xd), są indyki zamiast kur, pojawiły się po raz pierwszy małpy! Takie neutralne i "pazurniaste" atakujące już małpy, ciekawi mnie czy będą dalsze ich odmiany. Są gigantyczne kraby - potwory morskie (które przypominają mi jaszczury grzmotów). Są też termity dwie odmiany słabsza i silniejsza, termity mi w ogóle nie odpowiadają....co to ma być pełzacze ? Chociaż i tak pełzacze lepsze, a tamte to takie popierdółki. Oj zapomniałbym o tym wiekim pająku z jaskini (którego udało mi się pokonać za pomocą strzelby), jest świetny ! I to chyba na tyle, tylko szkoda bo wydawały mi się one takie słabe....jakby Risen 2 miał coś z Arcanii..... Cóż czekam na reszte bo przydałyby się na przykład szkielety ;))

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 12 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2