Teraz jest 28 maja 2020, 02:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 6   [ Posty: 53 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Risen 2
PostNapisane: 08 mar 2010, 07:44 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
Jak myślicie, będzie? Na dodatek do Risen raczej nie ma już szans.. A może jednak?

Piranie w swoich wypowiedziach o następnej grze używają określenia RPB2. Jak wiemy, nazwa kodowa Risen to RPB. Czyli jakaś gra będzie. Ale czy to właśnie nasz RIsen? Podsumowanie całości znajdziecie w artykule: http://www.risen.info.pl/risen-2.html

Zapraszam do dyskusji :)

Tytuł: Re: Risen 2
PostNapisane: 08 mar 2010, 15:58 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Sądzę, drogi Macrentofethie, że Risen 2... bydzie. To nieuniknione, chociaż nie wiem czy nie użyć wyrażrenia "niestety". Kiepskawa to gra raczej w porównaniu z oczekiwaniami, jeśli Piranha nie wymyśli dużego świata, to będzie raczej słabo.

http://www.wrotafable.pl

PostNapisane: 09 mar 2010, 19:05 
Casual
Casual

Risen 2? Cóż, moim zdaniem będzie to na pewno lepsze rozwiązanie od dodatku do owej gry. Risen na początku mnie wciągnął lecz po kilku godzinach zaczął nudzić. Nie czerpałem przyjemności z tejże rozgrywki, ale przechodziłem dalsze etapy, że tak się wyrażę na pałę, przymuszałem się do granic możliwości. Jednakże świat bardzo ładnie wyglądał z tym, że był nieco mały. Imho grze brakowało także duszy, co z mojego punktu widzenia jest bardzo ważne. Przydałby się jakiś Risen 2, dodatek odpada.

PostNapisane: 17 kwi 2010, 08:01 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Nic
Po zamknięciu tytana ognia w wulkanie główny bohater żyje dalej, a na całym światem jest jeszcze wiele tytanów których trzeba zabić (aby uratować świat). Może się okazać że to był jeden z najsłabszych tytanów i teraz będzie trzeba walczyć z bossem tytanów. Ale to tylko moje wymysły.....

PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:23 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

S.T.A.L.K.E.R napisał(a):
Może się okazać że to był jeden z najsłabszych tytanów i teraz będzie trzeba walczyć z bossem tytanów. Ale to tylko moje wymysły.....

A nie było przypadkiem tak, że ten tytan, którego Mendoza chciał uwolnić był najsilniejszym i to dzięki niemu pozostałe tytany nie atakowały wyspy?

Risen2 może przedstawiać walkę z tytanami. Główny bohater może spróbować przepłynąć na kontynent, aby zyskać silnych sojuszników. Statek zaatakują tytani. Bohater wyląduje na jakiejś wyspie i gra zacznie się od nowa.

PostNapisane: 01 maja 2010, 08:46 
Casual
Casual

Ja myślę że Risen2 będzie. A dla czego? Ponieważ jeśli ktoś zna dobrze angielski lub ma dobry słownik angielsko-polski może sobie przetłumaczyć te mowę na końcu gry, z końcowym filmikiem. Jest tam wyraźnie powiedziane "...wyspa została ocalona, ale trzeba jeszcze ocalić cały świat!". Więc to jest chyba podstawa żeby wieżyć iż produkt RPB2 to Risen2. Ja osobiście dowiedziałem się tego na innym forum o Risen'ie, a dokładniej od znajomego z tego forum.

PostNapisane: 08 maja 2010, 13:07 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
Co sądzicie o wersji, że Risen 2 będzie rozgrywał się "jakiś" czas po R1, ale w epoce steampunku? To jedna z najprawdopodobniejszych wersji - w kolekcjonerce Risena jest klucz do beta-testów RPB2, jest tam mowa o wehikule czasu.. Sam okular Mendozy, który jest znakiem charakterystycznym Risen nawiązuje lekko do właśnie steampunku... Chcecie taką grę? Podoba wam się? Macie jakieś pomysły jak to mogłoby wyglądać? Skąd nagle jesteśmy w innej epoce? Zapraszam do dyskusji :)

PostNapisane: 24 maja 2010, 13:39 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Pasjans.
No way. :P
Steampunk to era wiktoriańska, coś na wzór Sherlocka Holemsa. Nie potrafię sobie wyobrazić main hero np. w żabocie, albo meloniku. Po prostu nie umiem : ) No i to okres wynalazków, pociągi, samochody, broń palna. Nie wydaje mi się.

O wiele lepszą propozycją (vide najnowsza ankieta) jest dark fantasy. Tego pragnę, na to czekam.

PostNapisane: 31 maja 2010, 09:23 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Życie
Zobaczymy co przyszłość przyniesie. Steampuk odpowiada mi, zresztą jak inne realia. Jak na razie nie ujawniają zbyt dużo informacji o nowym projekcie. W tej chwili pozostaje czekać na ujawnienie większej ilości informacji na temat projektu.

DoneR, widzę Uluqiorra twym fav w Bleachu :)

Gwardia Honorowa Bleachsoul.pl | Junior Admin G.Up | Redaktor Risen.info

PostNapisane: 19 lip 2010, 12:51 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ostatnio pojawiły się dwa nowe newsy, lekko powiązane z RPB 2. Co o tym sądzicie? Czy na GC Piranie pokażą Risen 2? Skoro poszukiwany skrypter skończy w marcu prace nad systemem walki kiedy możemy spodziewać się premiery? Czekam na wasze wypowiedzi.
http://risen.info.pl/component/content/ ... istow.html
http://www.gamewalk.pl/component/conten ... oficjalnie

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 6   [ Posty: 53 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona