Teraz jest 22 lut 2020, 22:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 8   [ Posty: 73 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pytania do Piranha Bytes/Deep Silver
PostNapisane: 09 kwi 2011, 18:51 
Casual
Casual

Czy będzie jakieś specjalne bronie palne np. strzelba z lunetą lub pistolet z 4 lufami?

PostNapisane: 10 kwi 2011, 16:01 
Casual
Casual

Kurcze no pozapominałem pytań :( jak mi się przypomną to edytuje ten post. A póki co:
1 Jaką siłę będzie miała broń palna? Łuki i kusze nie zadawały jakiś extra dużych obrażeń więc analogicznie podobnie powinno być z bronią palną, jednak będzie to wyglądało jeszcze głupiej niż z bełtami jak po pięciu strzałach nasz przeciwnik będzie chodził jak gdyby nigdy nic.
2 Czy system obrażeń będzie się opierał jedynie na znikaniu paska ze znacznika? W AC brotherhood raziło mnie jak nasz bohater został chyba dwa razy trafiony ze strzelby w przerywniku i aż wył z bólu, a po chwili jak zawsze niósł śmierć kontratakami i biegł sprintem aż się kurzyło. Więc do rzeczy: czy zadane obrażenia będą widoczne po zachowaniu, sile przeciwników i naszej?
3 Wiem, że będzie magia voodoo, ale posłużę się błyskawicą jako przykładem. Mianowicie złóżmy, że rzuciłem na przeciwnika błyskawicę. Zabrało mu trochę życia, ale czy np włosy staną mu dęba? Będzie chodził jak naelektryzowany? Czy jak uderzy po tym szablą w moją szablę, to odrzuci mnie (przewodnictwo prądu elktrycznego)
4 Czy broń palna będzie zróżnicowana? Jeśli tak to do jakiego stopnia (tak jak dotąd było z łukami: drewniany łuk, zwykły łuk, łuk myśliwego, czy jakoś inaczej)?
5 Jak bardzo piracka będzie walka? (Wiem, że mam wyobrażenie o piratach rodem z "Piratów z Karaibów", wybaczcie mi to) Chodzi mi oto, czy będzie dużo "nie fair" smaczków, jak rzut piaskiem w oczy, uderzenie pobliską belką w twarz, czy nawet (z większym rozmachem) ucięcie sznurka tuż przy mnie a na/obok przeciwnika spada jakiś worek (to ostatnie troche mogłoby dziwnie wyglądać).
6 Wiele będzie wątków niezakończonych w tej części (jak z ojcem Patty)?
7 Wiele będzie misji o skarbach pirackich?
A na koniec rzućcie pół żartem pół serio, że fani czują się dyskryminowani, że nie obejrzeli trailera, a na gdc już był ]:->

edit:
8 Czy DS myślał już, o dystrybucji w obcych (dla nich) krajach? Kto weźmie się za nasze wydanie?

no i jak się spodziewałem po chwili jeszcze mi się coś przypomniało:
9 Czy podczas gry choć raz usłyszymy "do abordażu!!!"?
10 Kucie broni będzie bardziej rozbudowane niż w jedynce? Bardzo mi się ten pomysł sodobał, może coś jeszcze będzie tak złożone?
11 Będą sytuacje, w których przeciwnika będzie można pokonać tylko bronią palną (sceny niczym z dzikiego zachodu ]:-> )?
A ogólnie to kiedy spodziewacie się odpowiedzi na tamten zestaw pytań i kiedy zadacie te?

edit:
12 Będzie dużo takich "hiper przeciwników" niczym popiołaki czy ogry?
13 Nie chcę być źle zrozumiany - system rozwoju postaci z R1 czy gothiców był super. Ale zapowiadane były zmiany, więc czy będzi bardziej realistyczny? Np. w jedynce można było używać broni dwuręcznej w jednej ręce - czy tu będzie coś takiego, że najpierw moje uderzenia są nieskładne, nie czyste, machanie jak cepem, a dopieru później robią się coraz lepsze, aż w końcu mistrzowskie?

14 Co z donem? Bedzie żył?:)
15 Czy będzie więcej bossów? W jedynce był tylko ten przerośnięty gnom no i nasz przyjaciel, o którego sie od początku rozchodziło - tytan ognia. Będzie więcej przywódców zwierząt/stworów (dajcie Białego RozpruwaczaxD)?
16 W jedynce walka końcowa nie była zbyt fascynująca... Nie wymagała wiele... Czy naprawicie to w dwójce?
17 Całkiem rezygnujecie z "ciężkiego" klimatu poprzednich dzieł?
18 Dało się słyszeć, że chcecie nawet całkiem odejść od gatunku kiedy już wydacie DW. To znaczy, że nie planujecie następnych części risena?
19 Wybrniecie z zabijania bossa magiem za pomocą młota? W jedynce nie dość, że wyglądało to dziwnie to niejeden gracz mógł się zawieść, jak nie mógł wykazać się jakiego maga wyszkolił...
20 Jak bardzo zróżnicowane będą ścieżki? W pierwszej części - jedno zakończenie. Ile zakończeń będzie? W trzecim i czwartym rozdziale nie było już praktycznie wolnego wyboru - liniowość do bólu, czy byłeś magiem, czy bandytą robiłeś to samo. Będzie większe zróżnicowanie ze względu na nacje? Czy dla innych nacji będą inne zadania główne (a nie te same zadania i inne rozwiązania)?

Ostatnio edytowano 14 kwi 2011, 19:34 przez krzychor, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 11 kwi 2011, 16:11 
Casual
Casual

1.Czy animacje będą bardziej realistyczne? Styl graficzny R1 nie przypadł mi za bardzo do gustu,potwory powinny być bardziej demoniczne i przydało by się poprawić efekty pogodowe.Co do świata gry mogliby odtworzyć klimatyczny obóz sekty z Gothica 1.Chciałbym też by była jakaś frakcja niezależna która chce zwalczać pozostałe...
2.I jeszcze BARDZO ważne pytanie czy będzie dubbing?Jeśli o mnie chodzi i wydaje mi się,że większość graczy chciała by jednak usłyszeć polskie głosy bohaterów %)
3.Czy będziemy mogli swobodnie pływać i nurkować np.poławiając perły?Po przepłynięciu magicznego obszaru zeżre nas morski potwór?

PostNapisane: 26 kwi 2011, 11:17 
Casual
Casual

Cytuj:
Chodzi mi oto, czy będzie dużo "nie fair" smaczków, jak rzut piaskiem w oczy, uderzenie pobliską belką w twarz, czy nawet (z większym rozmachem) ucięcie sznurka tuż przy mnie a na/obok przeciwnika spada jakiś worek (to ostatnie troche mogłoby dziwnie wyglądać).

Będą brudne zagrywki, czy jakoś tak. Jest o tym w artykule w GameStar.

Cytuj:
12 Będzie dużo takich "hiper przeciwników" niczym popiołaki czy ogry?

Jacy z nich hiper, w drugim rozdziale wybiłem prawie wszystkie ogry i pokonałem popiołaka, bo poszedłem nie do tej świątyni co trzeba. Nawet na wysokim poziomie trudności rozgrywka jest dość łatwa.

Ja mam tylko dwa pytania.

1. Czy magia vodoo będzie związana bezpośrednio z jakąś frakcją, czy będziemy się jej mogli nauczyć bezwzględu na to, którą drogę wybierzemy.

2. Czy poziom trudności będzie bardziej zróżnicowany tzn 5 poz. trudności. Czy gra będzie bardziej wymagającą?

PostNapisane: 27 kwi 2011, 11:33 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Czy woda będzie jakoś oddziaływać na broń palną? Np. wejście do wody lub deszcz.

Czy w R2 będzie można pływać (i nurkować)?

PostNapisane: 30 kwi 2011, 22:51 
Mistrz pada
Mistrz pada

Tym razem pytanko do redakcji. Czy PB cały czas nie odpowiedziało na te pytania? W końcu minął już prawie miesiąc odkąd je im zadaliście. I dotąd nie przysłali odpowiedzi?

CD-Action - Profil

PostNapisane: 01 maja 2011, 06:54 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
nie przyslali. nas tez to irytuje

PostNapisane: 01 maja 2011, 09:52 
Casual
Casual

Napiszcie, że za każde nie odpowiedzone pytanie jeden fan Risen 2 popełni samobójstwo ; ) A tak serio to po prostu wyślijcie jeszcze raz pytania, bo pewnie wrzucili tamte do kosza.

PostNapisane: 04 maja 2011, 12:20 
Casual
Casual

Może na niemieckich targach gier RPC 2011 w Kolonii twórcy powiedzą coś więcej

PostNapisane: 09 maja 2011, 15:26 
Casual
Casual

ale suprise na risen.info.pl;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 8   [ Posty: 73 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona