Teraz jest 28 maja 2020, 00:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 8   [ Posty: 73 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pytania do Piranha Bytes/Deep Silver
PostNapisane: 24 lut 2012, 22:56 
Casual
Casual

Mój post z 10 lipca 2011:
"16. To, już nie pytanie ale sugestia. Moglibyście zasugerować, żeby PB połączyła obie marki (Gothic oraz Risen) nazywając tą grę Gothic V: Risen 3 (Gothic V (V jak Victory) : Risen 3 (Risen to po polsku zmartwychwstanie, jakaż symbolika!))? Bohaterowie obu serii stawili by czoła wspólnemu zagrożeniu. Było by to wspaniałe zwieńczenie zarówno serii Gothic jak i Risen. A chłopaki już wcześniej mówili, że chcą się zająć czymś innym. Może akurat pomysł im się spodoba xD"

Teraz gdy pograłem w Risena upewniłem się w tym. Risen zaczyna się tak jak kończy się Gothic 3 drogą Adanosa. Jest mowa o kontynencie i magu, który wygnał bogów. A na dodatek pojawia się Kapitan Gregorius Emanuel Stalowobrody, który może być Gregiem z Nocy Kruka! A więc miałem rację! Tym bardziej jeśli przytoczyć ten opis:
"Kapitan Gregorius Emanuel Stalowobrody jest konserwatywnym piratem - nie obcy mu honor, ale obce mu maniery. Ze swoją załogą i łajbą Eleanor plądrował wybrzeża Zapomnianych Krain i wyspy Khorini już dawno, dawno temu, dzięki czemu wyrobił sobie markę wśród piratów."
Khorini to Khorinis i to może być celowa literówka, są też Zapomniane Krainy!
Więc bardzo proszę zapytajcie, czy chcą połączyć obie te serie i przytoczcie powyższe przykłady, a może odpowiedzą tajemniczo ;P

PostNapisane: 25 lut 2012, 08:19 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
Około 2 tygodni temu udało nam się skontaktować z pewnym panem z Deep Silver, ma odpowiedzieć razem z DSowym PRem na zaległe pytania partiami. Tak więc, o ile nas premiera nie uprzedzi i do jej czasu zdążymy uzyskać odpowiedzi na wszystkie wcześniejsze pytania - powinieneś się doczekać swojej odpowiedzi :). Ale to wszystko zależy od wydajności DS.

PostNapisane: 04 kwi 2012, 16:27 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja mam takie pytanie: Czy wersja Risen 2: Dark Waters / Mroczne Wody na PlayStation 3 będzie obsługiwała granie w 3D ??

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 8   [ Posty: 73 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8