Teraz jest 28 lut 2020, 12:24

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwsze wrażenia z gry...
PostNapisane: 29 kwi 2012, 15:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Kijowa optymalizacja. Więcej fpsów na podobnych detalach mi Wiesiek wyciągał..

PostNapisane: 29 kwi 2012, 15:26 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Na razie za krótko grałem żeby rozpisaywać się na temat ogólnej fabuły, ale zauważyłem 2 rzeczy ktore najbardziej mnei denerwuja. 1. Styl walki, wyglada tak, ze kto kogo pierwszego dopadnie wygrywa, po drugi nie moze sie wyzwolic z ciaglych pchniec. Poklikasz i w koncu wygrywasz. Zero strategii. 2. Gestykulacja. Co oni maja ze nawet gdy mowia "Tak" machaja dookola rekami. Albo kierownik magazynu i nasz bezimienny. Podczas wymiany zdan "Slyszalem ze wczoraj rozbil sie statek, nieszczesnicy" - "Tak widzialem, bylem na wiezy. Biedacy", obydwaj smieja sie? WTF!? Ogolnie pierwsze wrazenie jest bardzo zle. Zaluje zenie wzialem Mass Effect 3 jak na poczatku planowalem. Tyle ode mnie, jak pogram dluzej to napisze jak wrazenia. Mam nadzieje ze z czasem gra sie rozwinie.

PostNapisane: 30 kwi 2012, 11:07 
Casual
Casual

Wczoraj zainstalowalem gre i hmm jeżeli miałbym szukać plusów w grze to musiałbym się naprawdę dobrze zastanowić.. gra jest bardzo niedopracowana, aż dziwię się, że producenci zdecydowali się tę grę wypuścić mimo tylu błędów. Ale może napiszę to co uważam za godne zauważenia w grze.

PLUSY
+ pierwsza gra RPG (nie licząc Piratów z Karaibów) osadzona w realiach świata piratów
+ kontynuacja przeboju Risen
+ ładnie wyglądające wodospady, ogólnie woda
i hmm myślę, że z plusów to tylu się doszukałem..

MINUSY
- grafika, no jak na nasze czasy to grafika jest hmm lekko uboga..
- powiększające się i zmniejszające się rośliny w miarę podchodzenia - oddalania od nich (WTF :|)
- towarzyszący nam przez pół gry Patty lub Stalowobrody.. no jeśli to jest gra, która ma przypominać gothica to niby dlaczego wszędzie chodzę z kimś <_<
- zbyt mało FPSów nawet na dobrym sprzęcie choć jak pisałem grafika na kolana nie powala;
- dubbing polski nie dostosowany w wielu przypadkach do napisów.. jak to niby było robione -_-
- problemy z wyjściem z pomieszczeń do których wchodzić nie można (tylko w przypadkach gdy ktoś stoi w drzwiach i nie chce się ruszyć..)
- zdobywanie punktów chwały zamiast doświadczenia (według mnie nie jest to zbyt trafne - 21 pktów chwały za zabicie indyka?)
- mały wybór broni, ubrań
- walka hmm, jeśli jesteśmy szybcy w klikaniu lewym klawiszem myszki to jesteśmy w stanie pokonać przeciwnika nawet trudnego nie tracąc nawet grama HP, po prostu cofa się i dostaje po dupie..
- zmiana grafiki z najlepszej na najniższą nie wpływa praktycznie na zwiększenie FPSów w grze.. to po co w ogóle to jest zrobione?
- i chyba główny minus to taki, że ani Patty ani główny Bohater nie są w ogóle podobni do postaci z jedynki :zly:

Ostatnio edytowano 30 kwi 2012, 11:46 przez Siaalonas, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 30 kwi 2012, 11:36 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Generalnie Patty wygłąda tragicznie... jaklby wklejona wogóle do gry, totalnie nie pasująca, jak pusta cizia z ulicy... no masakra wogóle...

PostNapisane: 30 kwi 2012, 11:48 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Saga Mass Effect, Saga TES, Risen 2, LoL, DMC5, KotOR-y ;)
michat napisał(a):
Na razie za krótko grałem żeby rozpisaywać się na temat ogólnej fabuły, ale zauważyłem 2 rzeczy ktore najbardziej mnei denerwuja. 1. Styl walki, wyglada tak, ze kto kogo pierwszego dopadnie wygrywa, po drugi nie moze sie wyzwolic z ciaglych pchniec. Poklikasz i w koncu wygrywasz. Zero strategii.

Ooooj stary. To ty może na łatwym grasz? Pokonaj na Tacarigui utopca rzucając się na niego. A jak już będziesz ładował stan gry po śmierci, to przemyśl to co napisałeś...

PostNapisane: 30 kwi 2012, 12:24 
Casual
Casual

Pff a co to za filozofia pokonać utopca? Żadna.. Idź sobie pokonaj strażnika w świątyni na północy..

PostNapisane: 04 maja 2012, 12:10 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ogólnie gra przykuła mnie na bite godziny gry ;] Wszystko elegancko ale gra pozostawia niedosyt jeśli chodzi o fabułe. Brakuje też nawiązań do R1.

PostNapisane: 04 maja 2012, 12:13 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Saga Mass Effect, Saga TES, Risen 2, LoL, DMC5, KotOR-y ;)
Co do fabuły, to jeszcze nie ukończyłem, ale fakt gra przyciąga baaardzo :)

PostNapisane: 04 maja 2012, 18:09 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen 2 Dark Waters,Risen,Dragon Age 2,The Witcher,Gothic 2 NK,Blades Of Time
Zajebista GRAFA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;)

PostNapisane: 04 maja 2012, 18:28 
Casual
Casual

Jestem w końcówce to mogę już co nieco napisać. Zacznę od minusów.
- Mało nawiązań do pierwszej części i dziury w fabule. Trochę widać, że nie mieli przygotowanej fabuły na następne części. Wystarczyło w jedynce jedno zdanie o Ismaelu (nieważne czy od Ursegora czy Eldrica). W pierwszej części mówiono, że kontynent spustoszyli Tytani, a tu nagle wyskakują o walce Ursegora z Ismaelem.
- System walki. W jedynce był rewelacyjny. Tutaj jest drętwy jak cholera.
- Tyle wysp, a na żadnej nie ma porządnego miasta. Przez te wszystkie lata spokoju nikt nie pomyślał o większym zasiedleniu wysp?
- Mało broni, ubrań i tak dalej.
- Dubbing, ale to wina wydawcy nie dewelopera.
Plusy:
- Muzyka!
- Małpka!
- Muszkiety i magia vodoo dobrze się skomponowały z fabułą gry.

Grafiki nie dodam nigdzie, bo nie oczekiwałem wodotrysków od silnika z 2006r. Ale trzeba przyznać, że w niektórych miejsach wygląda bardzo ładnie. Niestety tylko w niektórych.

Ostatnio edytowano 12 maja 2012, 12:41 przez Cypek, łącznie edytowano 2 razy

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona