Teraz jest 27 lut 2020, 01:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwsze wrażenia z gry...
PostNapisane: 05 maja 2012, 11:52 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Saga Mass Effect, Saga TES, Risen 2, LoL, DMC5, KotOR-y ;)
System walki pasuje tu bardziej niż wymachiwanie kijem do nadbiegających przeciwników... A poza tym - Ursegor i Ismael - kolego, tytani pustoszyli kontynent. Dwaj wymienieni wyżej panowie są Władcami Tytanów. Jak myślisz, kogo mieli na swoje usługi co?

PostNapisane: 05 maja 2012, 12:23 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Do do pierwszych wrażeń, to właśnie początek to niezaciekawy, ale z czasem ta gra się tak elegancko rozkręca i rozszerza swoje horyzonty. Gra warta polecenia, dla mnie top 5 RPG :)

PostNapisane: 05 maja 2012, 18:33 
Casual
Casual

pierwsza wyspa wkit ale druga juz jest zajebista....grafika na drugiej wyspie OWNUJE

PostNapisane: 05 maja 2012, 19:40 
Casual
Casual

Wydaje mi się że początek musiał być nudny ponieważ jego funkcją prawdopodobnie jest otwarcie bramki dla kolejnej części a dokładniej wątku władców tytanów : Ismaela i Ursegora ponad to stawiam że tak jak było w Gothicu piranie dadzą nam wybór po stronie którego władcy tytanów stanąć lub olać obydwu i wybrać większe dobro dla ludzkości tak jak to było w przypadku drogi Adanosa w Gothicu 3 :)

A tak wgl. Bardzo spodobał mi się sytem walki , rozwój postaci , grafika , fabuła . brak liniowości i wymagania

PostNapisane: 06 maja 2012, 08:45 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie ma co gadać-gra jest warta kupna , jeśli ktoś jest fanem piranii, gothiców , to napewno mu się spodoba, albo chociaż przyniesie troche przyjemności. Nie ma co patrzeć na początek bo to jest nieporozumienie totalne(na początku mi tak lagowało, musiałem zmienić na niskie detale, a na drugiej wyspie wszystko mi śmiga na wysokich).

PostNapisane: 06 maja 2012, 13:34 
Casual
Casual

Uważam że każda gra RPG twórców Piranha Bytes jest warta kupna i przejścia z dobre 2-3 razy ponieważ każda z ich 5-ciu dotychczasowych produkcji jest wyznacznikiem tego jak powinno się tworzyć gry RPG. polecam Risen-a szczególnie dwójkę a i oczywiście Gothica.

Je*** hejterów Risen 2 przebił SKYRIM-a

PostNapisane: 11 maja 2012, 17:45 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Większość gier :P
Czy warto kupić RISEN 2 ? Przymierzam się do kupna ale musze wiedzieć czy warto ?

PostNapisane: 11 maja 2012, 22:14 
Casual
Casual

Warto. 32,5h zaje*istej gry (w każdym razie u mnie, a obejrzałem wszystkie wyspy wzdłóż i wszerz, teraz przymierzam się do gry po raz drugi, tym razem z Inkwizycją :) ) - Gra bardzo mi się podobała. Chociaż miałem tylko pierwszy patch poprawiający dialogi. Teraz sobie pogram z tymi nowszymi patchami na stronie głównej.

PostNapisane: 12 maja 2012, 12:42 
Casual
Casual

LEGION346 napisał(a):
Czy warto kupić RISEN 2 ? Przymierzam się do kupna ale musze wiedzieć czy warto ?

Kupić warto, ale lepiej poczekać aż stanieje.

PostNapisane: 14 maja 2012, 14:31 
Casual
Casual

czy warto kupic?nudny wstep do gry(ale wiadomo fabule trzeba rozwinac)a poznie nie jest bardzo dobra ani nawet dobra jest poprostu wyj.... w kosmos.piraci voodoo niby zle sie zapowiada ale ta gra poprostu robi miazge.przez ta gre zapomnicie o gothicu mimo ze to byla moja ulubiona seria...byla.risen rzadzi po bardzo slabej jedynce w porownaniu do 2.kupujcie ja przeszedlem na piracie i musze kupic ortyginal tak dla spokoju sumienia.czy ktos moze wie kiedy bedzie risen 3?:D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 34 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona