Teraz jest 29 maja 2020, 15:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia koncowe.
PostNapisane: 25 mar 2013, 21:39 
Casual
Casual

Grałem w Risen 2 67 h!! Gra jest zajebista i wszytsko odblokowałem uważam ze jest lepsza od poprzedniczki aczkolwiek wszytskie gry piranhy były superowe : )

PostNapisane: 14 sty 2014, 08:28 
Casual
Casual

Ja jeszcze jestem w trakcie gry, dopiero zaczynam ją kończyć, ale muszę się wyrazić na temat odpowiedzi niektórych osób ;) Powiem Wam, nie wiem, dlaczego macie bugi typu, że nagle gdzieś Patty wywala, albo Wam spadają FPS'y, itp. Mam, co prawda, najnowszą wersję, GeForce'a GTX 560, 8 GB RAM'u, dysk 1 TB, więc komp jak najbardziej spełnia wymagania gry, działa mi na maksymalnych i ani razu nie miałem ani problemów z podążającymi za mną NPC czy też spadkami FPS'ów ;) Pod tym kątem, Risen 2 to najlepsza gra PB, moim zdaniem, najmniej spotkałem w niej bugów, a grałem w poprzedniego Risen'a i wszystkie części Gothic od wielu, wielu lat ;) Aczkolwiek podejrzewam, że mi jakoś bardzo wiele godzin to nie zajmie do końca, gram na razie 25, więc co do długości gry się zgadzam i mogliby dać trochę więcej ubrań, nie jest tego aż tak dużo, jak w poprzednich produkcjach PB, niestety ;/ Ale na grafikę też nie narzekam (owszem, w Skyrim'ie lepsza), aczkolwiek tu jest całkiem przyjemna, fajna ;) Za to znalazłem kapelusz taki sam, jak Jack'a Sparrow'a i jak patrzę na gesty postaci z tym kapeluszem, cały czas mi on przypomina gł. bohatera "Piratów z Karaibów" :D W sumie mogliby rozwinąć to jeszcze bardziej pod kątem klimatu właśnie pirackiego, już i tak jest fajnie :)

PostNapisane: 18 sty 2014, 15:53 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Osobiście uważam Risena 2 za niedorobioną kontynuację w porównaniu do chociażby Gothica 2 czy Skyrima.
Spodziewałem się czegoś lepszego od piranii, szczególnie, że wszystkie ich gry bardzo mi się podobały.
Jednak pomimo "sztywności" postaci, czy gorszego systemu walki gra posiada naprawdę fajny klimat, który na pewno wyczuła większość risenowiczów.
Podczas eksploracji jaskiń, czy wędrowania po dżungli niemalże namacalnie czujemy TEGO Risena.
Dochodzi do tego ta piracka "nutka" i powstaje naprawdę fajny klimacik.
Grę przeszedłem na święta i bardzo fajnie wspominam te 29h przegranych w ten tytuł(oraz wszystkie DLC).
Pozostawia on wiele do życzenia jeśli chodzi o oprawę, ale klimat naprawdę wciągający.
Grze postawiłbym 2 oddzielne oceny:
Jeśli chodzi o wykonanie gry od strony DOPRACOWANIA to 4 na 10 będzie najodpowiedniejszą oceną.
Także jeśli ktoś przy graniu kieruje się tymi aspektami to niech sobie ją daruje.
Pod względem KLIMATU gra dostaje ode mnie zdecydowane 7 na 10 i polecam
ją każdemu czerpiącemu fun z grania właśnie od tej strony.

PostNapisane: 24 maja 2014, 19:22 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect, Shogun 2:Total War, Dragon Age, Witcher
Właśnie skończyłem Risen 2, grałem w niego 34 godziny i bardzo mi się podoba, wolę go nawet od Risen 1 czy Gohica. Motyw piractwa, łupienia świątyń i walka szpadami oraz w moim przypadku muszkietami była niesamowita ;D Jedyne czego mi brakowało to walk morskich i możliwości zebrania większej załogi
Arrrr :p5:

Motto Szarej Straży

"Ten świat nie potrzebuję bohaterów, potrzebny jest zawodowiec"
Wiedźmin 3:Dziki Gon

PostNapisane: 17 lut 2015, 18:53 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dead Space 3, Risen 3, Warfare Reloaded, Seria Men of War i mody do niej, seria Wiedźmin
Odkopuję - na dniach skończyłem i ... epic fail !
Co z tego, że jest fajny świat i nieograny motyw, co z tego, że jest tzw. klimat, gdy wszystko niszczy NAJGORSZY Z MOŻLIWYCH system walki bronią białą jaki spotkałem w grach od czasów Daggerfalla !
Gdzie są uniki z Risena 1 ja się pytam ?! Gdzie są tarcze ?! Owszem - poziom trudny miał mi dostarczyć wyzwania ale SPRAWIEDLIWEGO - vide Risen1 A tutaj ...
No i druga sprawa - błędy scenariusza bądź gameplayu - w pewnych miejscach fabuła miała umożliwiać cóż ... różne ścieżki postępowania w zależności od wcześniej podejmowanych działań, tymczasem npc-e nie mieli odpowiednich opcji dialogowych które umożliwiałyby nieco inne rozwiązania i ... szkoda gadać. Doszło do tego, że musiałem oszukiwać system gry by w ogóle popchnąć sprawy do przodu .
Jak dla mnie 1+/5 i dopisek - gra na raz .

PS.
No i finałowa potyczka ... WTF??!! A myślałem, że w "Jedynce" było kiepsko ...

Ostatnio edytowano 25 lut 2015, 10:29 przez DeDrem356, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 18 lut 2015, 14:10 
Adept analogów
Adept analogów

A po co tarcze piratom? Uniki? Są przecież.

PostNapisane: 18 lut 2015, 14:32 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Wulfrik napisał(a):

Nie porównujmy tego turlania do uników z R1.

PostNapisane: 22 lut 2015, 16:51 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jemu chyba nie chodzi o turlanie się, ale o uniki przed atakami innych postaci.

PostNapisane: 22 lut 2015, 19:33 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Uników nie ma. Jest parowanie, riposta itp. Uników znanych z R1 nie ma.
Chyba, że o czymś nie wiem.

PostNapisane: 25 lut 2015, 10:34 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dead Space 3, Risen 3, Warfare Reloaded, Seria Men of War i mody do niej, seria Wiedźmin
Wulfrik napisał(a):

No - co do tarcz, to może nieco się zapędziłem, faktycznie dosyć dziwnie by wyglądał Bezi naparzający zza tarczy np. z muszkietu. Chociaż - w czasie Pierwszej Wojny Światowej dość powszechne były stalowe "zbroje" dla ciężkiej piechoty - więc może i tarcze dla pirata ... by uszły.
Tak czy siak - Risen 2 to dla mnie zamknięty rozdział, o ile "Jedynkę" przeszedłem trzy razy, o tyle ta gra ląduje na półce i pewnie skończy jako martwy wpis w Bibliotece Steama :p4:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona