Teraz jest 22 lut 2020, 21:34

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy warto?
PostNapisane: 04 maja 2012, 02:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Wiedźmin 2
Nie, ale mógłbyś grać nie tylko samym muszkietem ale też bronią biała no i używać podłych sztuczek wtedy walka na pewno nie byłaby tak nudna jak mówisz ;)

PostNapisane: 04 maja 2012, 11:39 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Walka nudna? Co to to nie ;P. Po prostu jest (momentami) zbyt łatwa (jak i cała gra z resztą).

Co więcej ja broni białej używam, tylko rzadko bo jej przydatność jest na prawdę ograniczona. Sztuczek też używam, ale pistolet to podstawa.

Ogólnie mój archetyp pirata to mistrz szabli, wspomagający się pistoletem - i takim właśnie chciałem grać. Niestety PB zafundowało mi grę, w której walka bronią białą jest niemal bezwartościowa, a bez muszkietu nieraz NIE MOŻNA się obyć...

PostNapisane: 04 maja 2012, 12:02 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Saga Mass Effect, Saga TES, Risen 2, LoL, DMC5, KotOR-y ;)
Serio? Bo mając 0 wyszkolenia narzekasz, że broń biała jest nieprzydatna. Wyszkól się i po problemie...

PostNapisane: 04 maja 2012, 12:33 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Hmm, wyszkolenie nic nie pomoże, w sytuacji gdy NIE MOŻESZ nawet zaatakować, będąc pod gradem ciosów 3-4 potworów...

Wczoraj np. strzelałem z muszkietu do ognistego ptaka. Zostało mu może z 5% życia. Postanowiłem więc dobić go szablą (sam miałem jakieś 80% HP). Efekt? Zabił mnie i nie zdążyłem nawet RAZ zaatakować. Serią szybkich ugryzień, cały czas mnie blokował - nie mogłem machnąć bronią czy nawet się ruszyć (uników nie ma, blok nie działa na zwierzęta). Brawo Piranha, mamy powrót do czasów Gothica 3...

PS. Nie rozumiem czemu tak bronisz tego systemu, skoro większość widzi jaki jest beznadziejny... Ja też jestem fanem gier PB, ale to nie oznacza że mam być bezkrytyczny.

PostNapisane: 04 maja 2012, 13:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Beznadziejny,bo nie umiesz sobie poradzić z jednym ognistym ptakiem bez uzywania muszkietu ? Po za tym po co gadasz że większość ludzi uważa że jest beznadziejny ? Mów za siebie,a nie za wszystkich graczy.
Skarżysz się, że potwór wszystko blokuje i zabija Cię paroma ugryżnięciami-czy normalnie zablokował byś bronią cios szczękami potwora bądź jego dziobem ? Gdyby potwory praktycznie nie atakowały i można byłoby blokować ich ciosy kawałkiem stali,to gadano by że walka jest koszmarnie łatwa,wystarczy zaklikiwać na śmierć,itd...Co do tego,że nie zdążyłeś nawet tego ptaka zaatakować...To twój problem,że aż tak słabo walczysz bez broni palnej,nie od razu wina całego systemu walki....

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 04 maja 2012, 13:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

1. Poczytaj recenzje (Polskie i zagraniczne). Praktycznie KAŻDY zwraca uwagę na ten aspekt (słabą walkę bronią białą).
2. To że ptak gryzie w prędkością karabinu maszynowego, a bohater nie może nawet zrobić kroku (bo jest "zapętlony" w animacji bólu/otrzymywania obrażeń) nazywasz realizmem? oO. Kogo Ty chcesz oszukać?

PostNapisane: 04 maja 2012, 13:53 
Casual
Casual

Co za bzdury. Ognisty ptak pada po 3-4 machnięciach szablą. Przy dwóch ptakach nawet nie wyciagam ani razu pistoletu (o Voo Doo nie wspominajac). Widocznie to nie jest gra dla Ciebie- Bethesda, Bioware itp. robią gry dla (ekhm) "sprawnych inaczej". .. ;) Tam poczujesz pałera i przestaniesz moze w końcu tak łkać- szczurze lądowy! :p4:

PostNapisane: 04 maja 2012, 13:58 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jakie to typowe. Nie zgadasz się ze mną, więc zaczynasz obrażać. Gratulacje.

PostNapisane: 04 maja 2012, 14:14 
Casual
Casual

...Nie obrażam, tylko stwierdzam fakt. No bo niby jak mam traktować Osobe, która krytykuje (w kilku wątkach!) system walki wręcz, grając całą grę muszkietem? Walka wręcz jest bardzo rozbudowana (pistolety, kopniaki, VooDoo etc,etc) i nie mozna jej krytykowac, nie znajac tak NAPRAWDĘ jej wielorakich mozliwości. Ogarnij sie troche sam, a ja przepraszam za ostra krytyke Ciebie :)

PostNapisane: 04 maja 2012, 14:27 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

A skąd wiesz że tego nie zrobiłem? Gram 2 raz i właśnie skupiam się na walce wręcz. Nie działa. Solo z ludźmi jest świetne - walka z potworami to porażka.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona