Teraz jest 27 lut 2020, 02:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy warto?
PostNapisane: 04 maja 2012, 14:35 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen 2 Dark Waters,Risen,Dragon Age 2,The Witcher,Gothic 2 NK,Blades Of Time
Warto sa naprawde fajne efekty ;)

PostNapisane: 04 maja 2012, 14:55 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Dobrze lokowany pieniądz dla fanów RPG - ala serii Gothic, motywów pirackich (Piraci z karaibów, One Piecie), Fable 3 (jakoś tak mi się kojarzy)

tak mogę podsumować zakup

PostNapisane: 17 cze 2012, 17:31 
Casual
Casual

bartek2635 napisał(a):
Warto sa naprawde fajne efekty ;)

Nie wiem czy warto mi w gothicu zawsze się podobało przyłąńczanie do frakcji a tego tu nie ma.

Jak dla mnie gra jest starsznie liniowa, masz zdobyć to ,zeby uratować świat niby podobnie do gothic 2 ale gothic 2 miał jeszcze frakcje. To dawało to ,że ludzie inaczej na ciebie reagowali, zależnie od frakcji jak dla mnie tutaj z tym nie mam zabawy jeżeli od początku wiesz ,że przez całą grę będziesz piratem.
W nocy kruka tylko przez pewien czas "bawiłeś" się w pirata, natomiast reszte gry byłeś najemnikiem/strażnikiem czy magiem.

Przez liniową rozumiem to ,że tej gry nie można przejść na wiele sposobów.
W risenie 1 mogłeś przejść grę magiem, najemnikiem czy członkiem inkwizycji tutaj natomiast narzucone jest to z góry.
Mam wrażenie ,że ablo deep silver wymusiło zrobienie czegoś takiego na PB albo PB zatraciło prawdziwą esencje gothic'a przynajmniej dla mnie.

PostNapisane: 18 cze 2012, 16:05 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Seweryn, napisałeś , że gra jest liniowa , że masz zdobyć artefakty aby uratować świat. a w gothicach tak nie było ? np. gothic 2 na tym samym motywie działa. chociaż tam były jakieś lepsze zwroty , ale motyw ten sam. co do braku frakcji - myślę, że pirania chciała dać poprostu graczą coś nowego

PostNapisane: 21 cze 2012, 15:29 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Gry
Słucham?
A więc twoim zdaniem zabranie systemu frakcji, jednej z najlepszych rzeczy gothica jest daniem czegoś nowego?Miałeś chyba na myśli "zabraniem czegoś starego"...

PostNapisane: 21 cze 2012, 16:22 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

nie powiedziałem , że to dobrze czy źle. można to też tak powiedzieć, ale tak twórcy mieli zamiar nam dać

PostNapisane: 21 lip 2012, 13:14 
Casual
Casual

Jako fan Gotika 1 i 2 oraz Risena 1 moge spokojnie powiedzieć że Risen 2 jest tym samym dla serii co gothic 3 i 4 dla 1 i 2. Słowem - Dno.
Wymuszenie uproszczeń jest tak głupie, że naprawdę odechciewa sie grać, a system walki i magii ciągnie serie na dno.
Tak naprawdę to jedyne co w grze jest dobre to grafika i klimat, gdyby jeszcze gra była grywalna :(
Tak wogle wole latać w pełnej płycie, jak czołg, i mieć 500hp by na równi walczyć z ogrami i gigantami :)
Ale, jak chce sie latać w płycie i nawalać z pistoleta to jest zawsze Torchlight :P

PostNapisane: 24 lip 2012, 14:31 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Z gothicem 3 to przesadziłeś. Gothic 1-3 to klasyk dla większości fanów. Warto zagrać w risen 2 dla fabuły, grafiki, klimatu.
Czekamy na dodatek:)

PostNapisane: 31 sie 2012, 14:29 
Casual
Casual

Totalna klapa i kompromitacja :( Cal grę można przejść w badziewskiej koszuli za 100 monet jednych gatkach pantoflach i kapeluszu jakiegoś zdechłego pirata. Jak ma się szczęście to w miarę szybko znajdzie się szabelkę exp 60-100 i w zupełności wystarczy Eliksiry - strata czasu roślinki -sprzedać wszelkiego rodzaju inne trofea zbędne. Rozwój VooDoo do bani i zbędne bez większego zakończenia dla ukończenia gry Całość sprawia wrażenie chęci wyciśnięcia paru złociszy od naiwnych dzieciaków. Żenujące jest pokonanie 3 !!!!! (trzech) bossow w całej grze Z czego Pan-Skala chyba sprawia wrażenie najbardziej kumatego z IQ ok 100 Kałamarnica 50 a sama Mara moze z 80. Wystarczy mieć odprawienia ilość rumu czy tam grogu i załatwi sie ja bez większego pierdnięcia

PostNapisane: 05 paź 2012, 19:08 
Casual
Casual

Czy ja już pisałem że jest to liniowa produkcja dla amerykanów?
Weźmy takie DungenSiege, jak dla mnie tam też jest fabuła, też są zwroty akcji, też jest rozwój bohatera, statystyki,umiejętności, czary....
Ale jest to gra tak liniowa i płytka jak risen2, ekhm. jak wzorzec metra.
Gra dla samej grafiki i nazwy "Risen Drógi" jest jak oglądanie REC 2 po obejrzeniu epickiej części pierwszej.
Jak dla mnie tytuł sknocony przez chęć szybkiego i łatwego zysku wydawcy, oszczędzaniu na testach grywalności, ograniczenie wątków i EPICKIEGO nastroju serii Gothic (3 i wyżej not included :) )
Nie che nikogo wyzywać od dzieci, od noobów lecących na ładny obrazek, od zamerykanizowanego pozbawionego wyobraźni pospólstwa :P więc tego nie zrobie :D mimo że bym chciał.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona