Teraz jest 12 lip 2020, 07:29

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 49 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z gry w porównaniu do pierwszej części.
PostNapisane: 04 maja 2012, 20:21 
Casual
Casual

Crow napisał(a):
Do słownika chłopcze - marsz! Może wtedy przestaniesz używasz słów, których nie rozumiesz...

Oj bardzo dobrze rozumiem słowa, "chłopcze". Znam nawet takie dziwaczne słowo jak kognitywistyka- wyobrażasz to Sobie? ;) "Skończyły sie argumenty-zaczeły epitety"?! :D

PostNapisane: 04 maja 2012, 20:37 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Mam pewne wątpliwości, skoro nie wiesz czym jest grafomania ;).

A moje argumenty się nie skończyły. Po prostu Ty nie potrafisz ich odeprzeć, co dowodzi że mam rację i zamyka cały temat.

Natomiast "chłopca" rozpoznaję w Tobie po stylu w jakim piszesz. Z resztą dobrze był było, gdyby to była prawda. Bo jeżeli TAK pisze np. 20-paro latek, to czapki z głów... Obstawiam 13-15 lat, mam rację? ;).

PS. Znowu dowodzisz że używasz słów których nie rozumiesz... Skoro już jesteś na wikipedii by sprawdzić znaczenie słowa grafomania, rzuć proszę okiem także na "epitet". Nie musisz dziękować ;).

Napisałem 13-15? Miałem na myśli 11-13 ;D.

PostNapisane: 04 maja 2012, 20:53 
Casual
Casual

Crow napisał(a):
.
A moje argumenty się nie skończyły. Po prostu Ty nie potrafisz ich odeprzeć, co dowodzi że mam rację i zamyka cały temat.

Że co proszę?! Przeciez ja je przez caly czas odpieram grajac 95% szablą?! Nie ma to jak "samemu sobie przyznac racje i zamknać [NIEWYGODNY] cały temat" haha :lol:

A co do epitetu to wybacz ale myslalem, ze to jest jasne, iz chodzi mi o "epitet pejoratywny". Na Wikipedii moze tego nie być, ale mialem nadzieje, ze reprezentujesz jakis poziom MERYTORYCZNY- Szczurze lądowy! haha :p1:

PostNapisane: 04 maja 2012, 21:14 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Widzę że trzeba łopatologicznie ;). Nazwałem Cię "chłopcem" co uznałeś za epitet. Natomiast epitet mój drogi, to rzeczownik wraz z jego określeniem. Np: Mały kotek, zielone drzwi, twarde podłoże itp. Rozumiesz? Chłopiec się nie zalicza... Gdybym nazwał Cię głupim chłopcem - wtedy inna rozmowa. Tak się jednak nie stało.

To może rozwiej wszelkie wątpliwości i pochwal się ile wiosen za Tobą? Będzie ze 13? ;).

Chcesz mnie przekonać? Znajdź przynajmniej jedną (profesjonalną) recenzję, w której ktoś chwali system walki w Risenie 2. Ja w 5 minut znalazłem z 5-6 takich, w których jest on ostro krytykowany. No ale to pewnie czysty przypadek...

PostNapisane: 04 maja 2012, 21:20 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen 2 Mroczne Wody
Nie no ludzie, nie zamieniajcie tematu w spór po między sobą.

PostNapisane: 04 maja 2012, 21:26 
Casual
Casual

Crow napisał(a):
Natomiast epitet mój drogi, to

Zwróciłeś się do mnie przez " chłopcze" - jest to rzeczownik, ale w tym wypadku jest "nacechowany pejoratywnie". Dlatego jako "sarkastyczny eufemizm", używa się "skrótu myślowego" -epitet- licząc na inteligencje adwersarza. Jak widać w Twoim przypadku- daremnie... :p3: Szczur lądowy-nic więcej :p4:

PostNapisane: 04 maja 2012, 21:38 
Casual
Casual

Przeczytajcie nazwę tematu, a później wasze posty, po czym znowu przeczytajcie wasze posty. Tak, są nie na temat. :aniol:

PostNapisane: 04 maja 2012, 21:40 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jak napisałem - jeżeli znajdziesz coś na poparcie tezy, jakoby walka w Risenie 2 była OK, wtedy możemy dyskutować. Bez tego to jedynie pusty spam, a na takowy nie zamierzam odpisywać, chyba że na PW.

PostNapisane: 04 maja 2012, 23:56 
Casual
Casual

Apropo walki w Risen 2, jest podobna do Gothicowych, skoro tak je chwaliliście to PB przygotowała wam podobną :]. Sam do niej nic nie mam, niech nikt nie mówi że to jest klikanina bo to jest aż śmieszne :D, jeśli ktoś jednak tak mówi, to proszę niech zaklika Aligatora na wyspie ostrzy w 2 akcie bez taktycznego kombinowania :). Tutaj w przypadku trudniejszych potworów (a jest ich sporo) należy unikać ich na boki skacząc, po czym zadawać atak. Przy większej ilości (np. 5 gorylów na raz) robi się znacznie ciekawiej. Dodatkowo walcząc z idiańcami, ludźmi, utopcami i innymi walczącymi bronią białą dochodzą parady, podłe sztuczki, uniki (choć uniki dochodzą też w walce ze zwierzętami, odskakując). Moje zdanie jest takie, że recenzenci bazują TYLKO na pierwszej walce z Piaskowymi Diabłami, na których faktycznie taktyka to: zaklikanie, otóż jak zauważyłem taka taktyka działa TYLKO na te potwory. A że nie chciało się recenzentom polatać po innych wyspach, to już ich problem indywidualny :].

Pamiętajcie, każdy ma własne zdanie. Ja osobiście nigdy nie polegam na recenzjach tylko własnym odczuciu, także przytaczanie czyichś wrażeń w ogóle do mnie nie trafia :). Każdy ma swój rozum, dziwi mnie jak ktoś po przeczytaniu recenzji od razu w nią wierzy. Dla mnie najwiarygodniejszym źródłem są moje własne odczucia.

PostNapisane: 05 maja 2012, 11:13 
Casual
Casual

Moim zdaniem znacznie lepsza. Bardziej rozbudowana. Wrażenie robią zaświaty. Zakończenie znacznie ciekawsze. Uwielbiam Risena ale teraz chyba zostanę fanką Risen2. Polecam

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 5   [ Posty: 49 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona