Teraz jest 29 maja 2020, 16:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Najlepsza zbroja i broń.
PostNapisane: 05 maja 2012, 17:27 
Casual
Casual

Królewski miecz dzięki swej długości (zasięgowi ) jest lepszy ;) mi podczas walki Morskim Tancerzem kilka razy zabrakło paru centymetrów do utopca i ginąłem ;/ A co do obrażen ma zbliżone 45-100 a i uwaga da się go zdobyć bez kodów.

część 1 jest w skrzyni na tacarigui w skrzyni której pilnują 4 ghule. a i jest to oczywiście KLINGA
część 2 jest w zatoce marakajów na zachód od plaży idzie się kawałek pod górę i tam jest skrzynia w której jest RĘKOJEŚĆ królewskiego miecza ;)

A co do tego muszkietu a dokładniej : maczugi ogniowej corrientesa da się go zdobyć po przez questa w wiosce marakajów z tym że chyba trzeba wybrać pomoc od inkwizycji w pokonaniu wrony. muszkiet ten jest najlepszy bo posiada bagnet i ma obrażenia 2x po 75.

PostNapisane: 05 maja 2012, 21:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen 2, league of Legends
sherware napisał(a):

A co do tego muszkietu a dokładniej : maczugi ogniowej corrientesa da się go zdobyć po przez questa w wiosce marakajów z tym że chyba trzeba wybrać pomoc od inkwizycji w pokonaniu wrony. muszkiet ten jest najlepszy bo posiada bagnet i ma obrażenia 2x po 75.

Nie, musisz pomóc jego posiadaczowi zostać wodzem plemienia.

PostNapisane: 05 maja 2012, 21:46 
Casual
Casual

Krakier napisał(a):
Ecko09 napisał(a):
Borussia napisał(a):
Trzeba było pomóc temu co miał ten muszkiet na plecach?(nie pamiętam jak się nazywał) Ja pomogłem temu drugiemu :/

Zgadza się, a temu drugiemu w ogóle da się pomóc? Ja z nim gadałem, ale nie miałem takiej opcji.

Coś mi się wydaje, że jest to zależne od decyzji podjętej na Wybrzeżu Ostrzy :]. Pomagając Inkwizycji pomagamy później kolesiowi z muszkietem, pomagając Tubylcom, pomagamy później temu drugiemu. Ale nie sprawdzałem tego.

Też mi się tak zdaję, nie jestem pewien ale mogłem pomóc tylko temu bez muszkietu raczej, a na wybrzeżu ostrzy pomagałem tubylcom.

PostNapisane: 05 maja 2012, 22:41 
Casual
Casual

Ecko09 wiem co to za quest. Chciałem tylko uzasadnić że pomoc któremuś z dwóch kandydatów do miana chaki wioski czyli wodza jest zależna od wybranej pomocy na wybrzeżu ostrzy ;)

tubylcy : Wtedy pomagamy tubylcowi który jest mistrzem w zwarciu.
Inkwizycja : wtedy pomagamy tubylcowi który jest mistrzem w dystansie czyli temu z muszkietem ;)

PostNapisane: 28 cze 2012, 22:22 
Casual
Casual

Równierz potwierdzam, jako sprzymierzeniem indian mogłem pomóc tylko kandydatowi na wodza bez muszkietu.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2