Teraz jest 29 maja 2020, 15:46

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Braki w fabule
PostNapisane: 06 maja 2012, 12:24 
Casual
Casual

Może słabo wczuwałem się w fabułę, ale co się stało ze zbroją władcy tytanów z risen 1, nie znalazłem żadnej wspominki o tym w risen 2, po 2 dlaczego nasz bohater nosi ten monokl z 1 pod opaską(i nic z nim nie robi, ani ten monokl nie pierze mózgu bezimiennemu ani on go nie używa) i jeszcze jedno. Czym się różni władca tytanów od tytana bo zauważyłem że Marę nazywają władcą tytanów tak samo jak Ursegor, a tytan ognia z risen 1 był zwykłym tytanem o co tu chodzi? Jeśli ktoś to ogarnia proszę o odpowiedź na moje pytania.

Tytuł: Re: Braki w fabule
PostNapisane: 06 maja 2012, 12:31 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

ciekawostka. bezi nie ma żadnego monokla. Pod opaską ma normalne oko. Jakoś tak raz ułożyła mi się kamera gdzieś przy ścianie, że tekstura opaski na oku była niewidoczna i pod nią było normalne oko. :) Ale to akurat nie istotne :)
Moim zdaniem Risen 2 to bardzo luźna kontynuacja części pierwszej, związki fabularne to raczej jedynie smaczki , a nie historia :)

PostNapisane: 06 maja 2012, 16:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect 2 i 3, Risen i Risen 2
Jeżeli chodzi o fabułę to on nie ma monocyklu, bo mu go wyjęto. Nie wiem czy sam to zrobił czy ktoś mu pomagał, lecz cel był taki by nie stracił zmysłów.

Tytani są ucieleśnieniem żywiołów, prawda? Z tego co mi się wydaje, lecz nie jestem pewien to są oni tępi. Jedyne co chcą robić to wędrować po świecie i korzystać ze swoich mocy. Zaś władcy Tytanów, chyba sami też są Tytanami, jednak są inteligentni i dążą do kontroli nad światem. Potrafią oni kontrolować Tytanów i kazać im robić to co chcą. Oczywiście każdy chce rządzić samemu, więc jest wojna na stałym kontynencie.
Nie wiem czemu zaś Tytani są nie widoczni gołym okien, a już Władców Tytanów widać.

PostNapisane: 23 maja 2012, 15:48 
Casual
Casual

Co do oka, to Bezi w rozmowie z jednym strażników przyznaje się do tego, że przez Monokl je stracił, dlatego ma opaskę.
No a jeżeli chodzi o zbroję, to pewnie przepił. ;D

PostNapisane: 23 maja 2012, 19:26 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Władcy Tytanów to istoty obdarzone specjalnymi mocami panowania nad Tytanami.
Pomogli bogom stworzyć świat, którym rządzili w ich imieniu. Władcy Tytanów zostali zesłani przez bogów w głębiny mórz i czeluści lądów. Tam mieli trwać uwięzieni na wieczność. Władcy uwolnili się dzięki magowi, który stworzył Mroczną Falę i dzięki niej wygnał bogów ze świata. Wściekli i żądni zemsty zaczeli wyniszczać gatunek ludzki.

PostNapisane: 03 cze 2012, 01:09 
Casual
Casual

Co do monokla- w rozmowie z kimś możemy przeczytać jak ktoś opowiada plotkę w której Bezi miał mieć usunięty monokl wraz z okiem, dlatego nosi opaskę (poza tym zawaliście w niej wygląda jako pirat :D ). Dodaje jeszcze że z powodu bólu fizycznego spowodowanego utratą oka Bezi tyle pije (odniesienie do początku gry).

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]