Teraz jest 29 maja 2020, 17:49

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Świątynia" ognia
PostNapisane: 10 maja 2012, 16:49 
Casual
Casual

Nie wiem czy dobrze nazwałem ten obiekt świątynią. Chodzi mi o ruiny za ścianą ognia. Nie mogę tam wejść lub nie wiem jak. Czy tam się nie da wejść? Czy może jest to związane ze sposobem w jaki zdemaskowałem Garcię? Po prostu znalazłem druida i mi powiedział, że to nie Corrientes. Gdybym wcześniej poszedł do "Corrientesa" z wiadomością że znalazłem ścianę ognia to potoczyłaby się fabuła w kierunku tej świątyni czy stoi ona tam dla ozdoby? Pytam bo może dużo mnie ominęło? Może jakaś walka z tytanem ognia?

Tytuł: Re: "Świątynia" ognia
PostNapisane: 10 maja 2012, 16:53 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Tam zabijesz Garcie i zdobywasz jeden z artefaktów.. to jest kluczowe

PostNapisane: 10 maja 2012, 17:24 
Casual
Casual

Ale czy Garcia otworzył tą świątynię czy zabija się go na świeżym powietrzu? Bo ja go zabiłem w wiosce więc na jedno wychodzi. Głównie interesuje mnie ten budynek i czy jest coś ciekawego w środku?

PostNapisane: 10 maja 2012, 17:38 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen
Przeszukaj zwłoki Garcii, podejdź do ściany ognia i naciśnij przycisk akcji (LPM), weź w dialogu, że pijesz eliksir i przechodzisz przez ścianę - dostaniesz się na 2 stronę. Jeżeli zabiłeś Garcii'ę w wiosce to zakończyłeś misje w zatoce Marakajów. W świątyni ognia jest jedynie kilka skarbów, jakbyś inaczej potoczył fabułę, to walczyłbyś wtedy z Garcii'ą.

PostNapisane: 10 maja 2012, 17:52 
Casual
Casual

Szkoda zatem w tym sposobie, który został mi narzucony poprzez spotkanie druida nie można wejść do świątyni. Doliczając do tego że zbugował mi się Wrona i świątyni ziemi też nie splądrowałem czuję niedosyt. W sumie to żadnej świątyni nie ograbiłem, bo tam gdzie była Mara nie było nic do zabrania.

PostNapisane: 10 maja 2012, 19:20 
Adept analogów
Adept analogów

Wszystko można... samemu tak zrobiłem jak Ty i wszedłem do tej świątyni. Wystarczy przeszukać ciało Garcii tak jak mówi kolega wyżej. Wtedy znajdujemy Krew Przodków, która odblokowuje nam opcję przejścia przez barierę (przy okazji możemy później otworzyć tylne wejście i zabrać na eksplorację ze sobą towarzysza).

PostNapisane: 10 maja 2012, 19:52 
Casual
Casual

Chyba się nie rozumiemy. Ciało Garcii przeszukałem oczywiście i nie wiem czemu zakładacie, że tego nie zrobiłem. Przez ścianę ognia przeszedłem. Stwory zabiłem i skarb znalazłem. Doszedłem do świątyni i klapa bo drzwi zamknięte. Teraz już w końcu nie wiem czy do niej da się wejść czy nie.

PostNapisane: 10 maja 2012, 20:39 
Adept analogów
Adept analogów

Ułożę Ci krótką podpowiedź, aby "nie psuć przyjemności z gry" (i nie było tak łatwo xd a jak nie to masz poradnik zawsze):

"Wyciągnij dłoń do Boga, a pozbędziesz się wroga"

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]