Teraz jest 28 lut 2020, 11:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jest sens?
PostNapisane: 31 lip 2012, 19:12 
Casual
Casual

Witam Wszystkich :) Zalogowałem się specjalnie na forum by zadać wam pytanko. Za kilka dni premiera Risen 2 na konsole, po przeczytaniu recenzji i komentarzy jestem pozytywnie nastawiony do gry (mimo wielu negatywnych opinii). Od zawsze uwielbiałem Gothic'a i mam nadzieję że znajdę w tej grze coś dla siebie :) Tylko pojawia się problem, nie grałem w pierwszą część Risen'a ponieważ mój komputer nie pociągnie go, choćbym nie wiem co z nim robił, a na konsole niestety pierwsza część nie wyszła. Czy jest sens kupowania "dwójki" bez poznania fabuły poprzedniczki ? Czy ogarnę o co chodzi w grze, czy raczej zagubię się w informacjach ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Tytuł: Re: Jest sens?
PostNapisane: 31 lip 2012, 21:29 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Akurat fabularnie za wiele nie stracisz bo jest kilka odniesień do poprzedniej części, ale są one fajnie wyjaśnione. Nie stracisz zbyt wiele fabularnie. Wystarczy to, co już wyczytałeś na portalu i forum.

PostNapisane: 31 lip 2012, 21:58 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

przyda ci się kilka informacji: Płynąłeś na gape w statku inkwizycji sztorm zniszczył statek i wyrzuciło cie na brzeg wyspy farangi, po jakimś czasie zabileś tam tytana ognia, wcześniej jednak przyłączyłeś się do inkwizycji i działałeś na rzecz inkwizytora Mendozy :) tyle powinno ci wystarczyć, a Patty poznałeś w karczmie, opowiadały ci tam o tym że chce zdobyć skarb jej własnego ojca, a ty jej w tym pomagałeś :) Grę osobiście bardzo polecam, mi spodobała się nawet bardziej niż gothic, a to oznacza że gra jest BARDZO dobra :)

PostNapisane: 01 sie 2012, 17:43 
Casual
Casual

Ok, dziękuję za pomoc :) Teraz trzeba tylko czekać na premierę ;D Preorder zamówiony :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]