Teraz jest 29 maja 2020, 16:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co dalej kapitanie?
PostNapisane: 01 sie 2012, 15:48 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Cóż, można by powiedzieć że jesteśmy wciąż świeżo po premierze R2, więc może za wcześnie na domysły, jednakże gra pozostawiła niedosyt (ponoć to uczucie towarzyszy najlepszym produktom,ponieważ chcesz więcej), który mógłby zaspokoić dodatek do gry :)

Jak myślicie, co dalej stanie się z Bezimiennym Kapitanem?

Napewno wiemy że ta postać różni się od bohatera Gothic'ów przedewszystkim charakterem i zapałem do "ratowania świata". Ekspert od spraw walki z Tytanami jest piratem, abstrakcyjnym co prawda, ale piratem. Ba! Kapitanem. Wszyscy chyba wiemy co się robi z piratami: - do celi i na stryczek. Może dodatek pokaże dzieje po walce z Marą, poszukiwanie kolejnego celu: Ismaela i jednocześnie ucieczka przed Inkwizycją która mimo że zawdzięcza nam dużo bezapelacyjnie wbiła by nam pal w d*pę.

Jak myślicie? :)

Tytuł: Re: Co dalej kapitanie?
PostNapisane: 01 sie 2012, 19:35 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jeżeli powstanie duży dodatek do gry(a myślę że powstanie) to chciałbym żeby wyjaśnił kilka kwestii. Trochę brakowało mi w Risen 2 Magów. Było by super gdybyśmy mogli odwiedzić miejsce do którego wygnała ich Wysoka Rada( może gdzieś na Arborei). Wątek Ursegora i Ismaela mógł by być rozwinięty i mieć właśnie związek z magami. Poza tym chciałbym spotkać jeszcze kilka znajomych z Risen 1. Jeśli chodzi o wojowanie z Inkwizycją to chciałbym żeby był wybór. Jestem piratem ale lojalnym wobec komendanta Carlosa lub dbasz tylko o własny tyłek.

PostNapisane: 01 sie 2012, 20:33 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Tak, po risenie 2 strasznie czuć niedosyt pod względem magów. Brakuje mi jeszcze jakiegoś ostrego konfliktu pomiędzy frakcjami. Coś jak w gothicach. Bo w risenie 2 no nie powiem frakcje się nie lubiły ale nie było jakiś zadań coś jak w skyrimie, żeby się miało większy wpływ na losy poszczególnej frakcji

PostNapisane: 02 sie 2012, 18:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Zauważyłem że w obu częściach przeznaczeniem bohatera jest morze. Rozbitek -> Pirat -> Kapitan. I w obu częściach są dialogi które wskazują na to że bohater zginie na morzu. Skoro Piranha Bytes ma spowrotem prawa do Gothic'a, może zechce uśmiercić naszego bohatera celem powrotu do wcześniejszego projektu i wywołania erekcji u osób które na widok marki Gothic mają nerdgazm. Wpadłem na to przed chwilą. Różnie może być, a to jeden z prawdopodobnych scenariuszy ;p

PostNapisane: 03 sie 2012, 15:27 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
shm12 napisał(a):
Zauważyłem że w obu częściach przeznaczeniem bohatera jest morze. Rozbitek -> Pirat -> Kapitan. I w obu częściach są dialogi które wskazują na to że bohater zginie na morzu.

PRZEZNACZENIEM? Wiesz o czym mówisz? W którym momencie, w R1, takie wnioski wyciągnąłeś? Poza tym, w R1, nie byliśmy piratem, ani kapitanem. Poza tym, gdzie ty wynalazłeś jakieś dialogi, że Bezimienny zginie na morzu?

PostNapisane: 15 sie 2012, 14:32 
Casual
Casual

W dodatku lub w Risen 3 może dojść do walki z tytanem ognia, bo przecież został uwolniony. Oprócz tytana ognia i ziemi może być jeszcze tytan wody i powietrza. Oprócz tego Admirał do bezimiennego powiedział czuję, że się jeszcze spotkamy. To zapowiedź kontynuacji. Risen może więc pójść swoją drogą, a dodatek do Gothica 3 może rozpocząć kontynuacje tej drugiej serii.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]