Teraz jest 29 maja 2020, 15:48

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Risen 3 czy Gothic 5?
Risen 3 35%  35%  [ 27 ]
Gothic 5 65%  65%  [ 51 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
 Tytuł: Risen 3 vs gothic 5
PostNapisane: 09 wrz 2012, 20:31 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ostatnio cisza na forum to może pogadamy co by było lepsze, co by kto wolał. Gothic 5? risen 3? Ja bym chciał takiego dzieła jak gothic 3 z ogromnym światem do eksploracji, ale oczywiście bez bugów, dopracowane, z możliwością wyboru frakcji.

Tytuł: Re: Risen 3 vs gothic 5
PostNapisane: 09 wrz 2012, 21:08 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Nie wiem. Mi jest wszystko jedno. Byle tylko był to produkt Piranii.

PostNapisane: 10 wrz 2012, 12:55 
Casual
Casual

Patrząc na dwa ostatnie Gothic'i aż boję się piątki. Pierwsze dwie to było moim zdaniem mistrzostwo, ale potem stopniowo pogorszyli serię. Więc chyba wolałbym następnego Risena, może z dodatkową możliwością wyboru kilku typów statków i bitwami morskim.

PostNapisane: 12 wrz 2012, 22:02 
Casual
Casual

Jakoś wolałbym aby zrobili Risen 3. Szczególnie mogło by być coś takiego, że będziemy przez chwilę na zniszczonym kontynencie w poszukiwaniu czegoś arcy, super potężnego.

PostNapisane: 15 wrz 2012, 12:46 
Casual
Casual

Ja zagłosowałem na Gothic 5 ;)

@alan_97 - 2 ostatnie Gothici nie były tworzone przez Piranha Bytes :)

PostNapisane: 15 wrz 2012, 20:52 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Wolę Risen 3 bo gothic dla mnie kończy się na 3 części. Jeśli już miała by powstać kontynuacja gothica to powinna się nazywać gothic 4.

PostNapisane: 17 wrz 2012, 13:07 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja zagłosowałem na Gothic 5 Risen ( 1 i 2) był super ale to bezia z gothica darze większą sympatią :D jak dla mnie gothic 5 mógłby być na niezbadanych krainach (G3 zakonczenie Adanosa) a ZB i arcani mogli by nie wziąść pod uwage

PS. - Kirasjer nie rozumiem jakie to ma znaczenie czy następny gothic będzie 4 czy 5??? jak dla mnie ważne aby nie było w tytule arcani i był robiony przez PB i DP. Jeśli w takim razie wyjdzie G5 zrobiony przez PB i DP i będzie zajebisty to ty w niego nie zagrasz bo nie będzie miał w tytule 4??

PostNapisane: 17 wrz 2012, 15:32 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pisząc Gothic 4 miałem na myśli nie branie pod uwagę gothic ZB i Arcanii.

PostNapisane: 17 wrz 2012, 21:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Osobiscie uważam że twórcy powinni stworzyć kontynuację Gothica,z wydarzeniami toczącymi się po Arcanii i Upadku Setarrif. Zgadzam się że Arcania nie równa się z klimatem,fabułą i postaciami z pierwszych dwóch części,(oprócz tego,Arcanii spokojnie można zarzucić m.in cholernie liniową konstrukcję gry,banalną walkę i niezbyt zapadające w pamięć misje i postacie),ale jakoś sobie nie wyobrażam żeby teraz twórcy zanegowali kanoniczność Arcanii,i specjalnie robili remake czwórki.Nic się już nie da zrobić,dostaliśmy taki " Gothic 4 " jaki dostaliśmy,więc trzeba po prostu to przełknąć i iść dalej.Arcania i Upadek Setarrif skończyły się tym ,że prawdziwy Bezimienny wyzdrowiał i powrócił do pełni sił umysłowych i fizycznych.To oznacza że jeszcze wszystko przed nami ! Jakaś ciekawa,nowa fabuła,kolejne tajemnicze zagrożenie,i stary Bezimienny znowu wraca do gry ! Wiadomo że każdemu bohaterowi kiedyś nalezy się odpoczynek-ile można wojować,zbawiać świat,walczyć z Orkami,demonami i bogami ? Jednak Bezimienny vel Rhobar III zasługuje na przynajmniej jeszcze jedną,epicką przygodę od Piranha Bites,która przypomniałaby nam stary, dobry klimat przygody z Gothic 1 i 2.Bezimienny wyzdrowiał,Arcania się skończyła - teraz można tylko iść już tylko dalej,i stworzyć opowieść naprawdę godną naszego skazańca z Górniczej Kolonii. :)

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 18 wrz 2012, 12:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen
Dla mnie Gothic to już przeszłość. Nie ma sensu powracać do jego fabuły, ponieważ stworzenie nowego bohatera i jego historii na nowo to tylko strata czasu. Pierw należy skończyć wątek Risena, który wg. mnie nie został nawet dostatecznie rozwinięty. Natomiast historia Gothic'a skończyła się już na 3 części (zgodnie z zapowiedziami). Cóż, dla mnie Gothic i Gothic 2 + NK to właściwe produkty PB, które zapowiadały świetną serię, Risen 1 miał był dla mnie powrotem do starego Gothic'a, lecz Risen 2 mnie zawiódł. :/ PB nie mogą sobie pozwolić na zmianę motywu, więc Risen 3 pewnie znów będzie ograniczony, a o magach z górniczej doliny możemy zapomnieć.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona