Teraz jest 28 maja 2020, 01:36

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Risen 3 czy Gothic 5?
Risen 3 35%  35%  [ 27 ]
Gothic 5 65%  65%  [ 51 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Risen 3 vs gothic 5
PostNapisane: 15 maja 2013, 15:41 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

laurealdin
Co do gry PB z innego gatunku niż RPG to przez następne 5 lat nie musimy się martwić xD
Narazie wiadomo tylko że następnym projektem PB będzie RPG co potwierdził Sascha Henrichs: „Kolejnym projektem PB będzie raz jeszcze RPG dla jednego gracza”. Aha i w PB zrobiło się parę rozsad jedno mnie martwi że koleś który pisał fabułę dla Gothic 1-3 i serii risen odszedł z PB no i Bastian Seelbach odszedł (jak dla mnie komponował fajną muzykę do R2) a tak na marginesie to ciekawe czy zmienią silnik do ich nowego RPG-a :D

PostNapisane: 15 maja 2013, 17:10 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Gold napisał(a):
Aha i w PB zrobiło się parę rozsad jedno mnie martwi że koleś który pisał fabułę dla Gothic 1-3 i serii risen odszedł z PB no i Bastian Seelbach odszedł (jak dla mnie komponował fajną muzykę do R2)

Fabułę do serii Gothic i Risen pisał B. Pankratz i nic się tutaj nie zmieniło, bo wciąż jest w szeregach PB. Seelbach natomiast jest jedynie wolnym strzelcem i w skład ekipy nie wchodzi i nie wchodził.

Gold napisał(a):
Według mnie gdyby był to Risen 3 to by to potwierdzili już dawno

Niby dlaczego?

Gold napisał(a):
więc jak dla mnie to najbardziej oczywiste jest że robią jakiegoś nowego RPG-a :D (co już potwierdzili)

Nic takiego nie miało miejsca. Ich stanowisko było jedynie takie, że pracują nad kolejnym RPG dla jednego gracza. Wcześniejsze wypowiedzi o znużeniu tematyką traktował bym raczej z przymrużeniem oka.

Gold napisał(a):
A co do przekonania że risen 3 jest taki oczywisty też jest to dosyć wątpliwa sprawa gdyż risen 2 nie został zbyt ciepło przyjęty przez recenzentów jak i sporej ilości graczy (mi się jednak całkiem przyjemnie grało w risena 2:D)

Oceny są niewiele niższe od pierwszego Risen. Tak samo, jak w przypadku poprzedniczki, Dark Waters ma swoich wielbicieli i wrogów. W sumie jak każda gra od PB, taka specyfika.

Gold napisał(a):
Wszystko się wyjaśni napewno już na targach E3 w czerwcu :D trzeba czekać :P

Możliwe, czekamy zatem. :)

PostNapisane: 16 maja 2013, 21:49 
Casual
Casual

Nie to, żebym marudził ale trochę to by było dziwne, gdyby historii nie chcieli dokończyć. Wydaje mi się, że tak jak w przypadku Gothica3 (Zmierzchu Bogów nie liczę) w którym Bezimmienny odzszedł wraz z Xsardasem ze świata, tak i w sadze Risen powinien się pojawić taki epizod, który pożegna nas ze starym bohaterem. Ale to tylko moje przemyślenia i refleksje nad tematem, w czerwcu dowiemy się więcej.

PostNapisane: 25 maja 2013, 14:49 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Wydaję mi się, że prędzej dowiemy się czegoś nowego dopiero na Gamescom'ie niż na E3.
Np. wejdźcie na stronę E3 i sprawdźcie Exhibitor List, nie ma tam Piranii.
A exhibitor list na Gamescom'ie będzie aktywny "dopiero" w lipcu.

PostNapisane: 03 cze 2013, 10:31 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen
Wydaje mi się, że silnik graficzny będzie ten sam co w Risenie 2, czytałem, że to silnik stworzony przez Piranhie, więc pewnie go tylko "podrasują". Ważne żeby miał dobrą optymalizację. Faktycznie Piranhi nie ma na targach E3. Na Gamesom'ie powinni być, w końcu to ich "rodzime" targi.

PostNapisane: 03 cze 2013, 20:42 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Raczej zmienia silnik. W końcu Next-geny i te sprawy.

PostNapisane: 03 cze 2013, 21:05 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Silnika niech nie zmieniają. Poprawić renderowanie terenu ze starego i będzie git. Wkońcu "Nie szata zdobi człowieka". Klimat Risena jest dobry ale dzięki grafice.

PostNapisane: 04 cze 2013, 14:22 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Nie chce mi się wierzyć, żeby inwestowali w całkiem nowy silnik. Piranie ewidentnie robią gry pod rynek wschodnioeuropejski, gdzie raczej takiej pogoni za fotorealistyczną grafiką nie ma. Moje proroctwo brzmi tak: pobawią się z bebechami, ale koncepcja będzie ta sama.

PostNapisane: 04 cze 2013, 17:18 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Risen
Też mi się nie chce wierzyć, że będą tworzyć nowy silnik, kiedy ledwo, co go stworzyli na potrzeby Risen 2. Poza tym graficznie wygląda on bardzo przyzwoicie. Ostatecznie w grach RPG typu Gothic i Risen najważniejsza jest fabuła, sposób prowadzenia postaci i dobrze stworzone lokacje. Grafika to dodatek, ważny, ale dodatek.

PostNapisane: 04 cze 2013, 17:21 
Adept analogów
Adept analogów

Wiadomo na który rok planowany jest G5 i R3?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona