Teraz jest 23 lut 2020, 13:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona

Risen 3 czy Gothic 5?
Risen 3 35%  35%  [ 27 ]
Gothic 5 65%  65%  [ 51 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Risen 3 vs gothic 5
PostNapisane: 14 paź 2012, 13:15 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Risen 3 to praktycznie pewniak. Wbrew temu co mówi większość niedorosłych graczy nie zostawią gry z otwartym zakończeniem (szczerze, zdaje sobie sprawe że mają taką nadzieje by na siłe wdusić kolejnego gothica).

Pozatym licze na to że piranie stworzą dodatek do R2, który poruszyłby wątek magów bądź próby odzyskania monoklu (potrzebnego do pokonania tytana wody, którym wcale nie jest kraken jak to się ludziom wydaje :)) z rąk inkwizycji. Gothiciem bym nie pogardził, ale napewno nie czekam nań tak jak na R3 :)

PostNapisane: 14 paź 2012, 14:45 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pewne jest, że więcej DLC do Risen 2 nie będzie więc jak ma być Risen to albo duży dodatek na skalę Nocy Kruka albo Risen 3.

I jeszcze coś. Piranie zaktualizowały swoją stronę. Poszukują programistów i animatorów więc już nad czymś pracują :D.

PostNapisane: 14 paź 2012, 16:59 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Nie wiem czy to świeże ale odwiedziłem risen2.com przed chwilą i oto co ujrzałem

Spoiler:

Czy mi się zdaje, czy może coś zaczyna się dziać w świecie Risen? :)

PostNapisane: 14 paź 2012, 18:52 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

shm12 napisał(a):
Nie wiem czy to świeże ale odwiedziłem risen2.com przed chwilą i oto co ujrzałem

Spoiler:

Czy mi się zdaje, czy może coś zaczyna się dziać w świecie Risen? :)

To jest już "pradawny" "Letter from Carlos", który pierwszy raz pojawił się (o ile dobrze pamiętam) niewiele przed premierą. To samo masz na początku w instrukcji tylko po Polsku.

Co do Risena 3, może faktycznie są spore szanse na tą grę, ale wszystkiego się jeszcze dowiemy, zapewne w przyszłym roku.

PostNapisane: 20 paź 2012, 10:15 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
"... Następny Gothic? Cóż, kto wie co przyniesie przyszłość, może więcej niż myślicie."

PostNapisane: 20 paź 2012, 10:54 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

http://gothic.org.pl/
15 rocznica PB.Z wywiadu można się dowiedzieć że następną grą PB będzie RPG tylko ciekawe kontynuacja Risen czy Gothic jak dla mnie to jakiś nowy RPG planują zrobic :)

PostNapisane: 20 paź 2012, 15:12 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Wywiad z końcówki kwietnia 2012 (źródło: Kominek TV) Björn Pankratz, Project Director, Piranha Bytes
To pytanie musiało paść: czy doczekamy się Risen 3? A może już nad nim pracujecie? Jeśli tak, to czy pozostanie on w klimacie pirackim?
Na tym etapie nie można jeszcze nic powiedzieć. Zobaczymy co przyniesie przyszłość i jak spodoba się ludziom Risen 2.
Ostatnie pytanie, takie z cyklu „pofantazjujmy”. Risen jest spoko, przed tą marką świetlana przyszłość, ale wielu graczy tęskni do Gothic. Jako że wielu z was pracowało nad tą grą i zapewne wciąż jest bliska waszemu sercu, zastanawiam się, czy gdybym skombinował wam wszelkie prawa do jej tworzenia oraz rzucił na stół 100 mln dolarów budżetu… zrobilibyście remake Gothic 1 albo może prequel – na przykład opowiadający co stało się w dawnych czasach z Jarkendarem?
Tak się składa, że już posiadamy wszystkie prawa do Gothic*, jednak w tej chwili nie planujemy kolejnego Gothic. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co udało nam się zrobić w Risen, ale oczywiście niczego nie wykluczam. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

PostNapisane: 20 paź 2012, 19:32 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Szkoda, że nie mamy żadnych danych dotyczących sprzedaży Dark Waters...

PostNapisane: 20 paź 2012, 19:59 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

PB chyba nigdy nie ujawniało wyników sprzedażowych swoich gier oprócz Gothica 3 szkoda :/

PostNapisane: 20 paź 2012, 20:22 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

@topolas
z tego wywiadu wynika ze Risen 3 nie będzie podobny do Risena 2 (jesli oczywiscie powstanie)
"To pytanie musiało paść: czy doczekamy się Risen 3? A może już nad nim pracujecie? Jeśli tak, to czy pozostanie on w klimacie pirackim?
Na tym etapie nie można jeszcze nic powiedzieć. Zobaczymy co przyniesie przyszłość i jak spodoba się ludziom Risen 2." Z tego wynika że R3 może nie powstać wystarczy spojrzeć na noty na Metacritic Risena 2

http://www.metacritic.com/game/pc/risen-2-dark-waters
http://www.metacritic.com/game/pc/risen
jak widać Risen wypada o wiele lepiej mimo wszystko w moim odczuciu R2 był lepszy (choć to tylko moje zdanie)
jak dla mnie PB robi jakiegoś nowego CRPG

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona