Teraz jest 27 lut 2020, 23:22

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona

Risen 3 czy Gothic 5?
Risen 3 35%  35%  [ 27 ]
Gothic 5 65%  65%  [ 51 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Risen 3 vs gothic 5
PostNapisane: 07 sty 2013, 20:30 
Casual
Casual

widze ze na gothica duzo glosów to bardzo dobrze oby tak dalej
:D :D :D

PostNapisane: 07 sty 2013, 20:33 
Casual
Casual

GOTHIC GOTHIC GOTHIC GOTHIC :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

viewtopic.php?f=44&t=39 - polecam np. pkt 7
mod

PostNapisane: 07 sty 2013, 20:59 
Adept analogów
Adept analogów

Powiem tak - niech sobie już dadzą spokój z Gothiciem, bo to będzie takie ciągnięcie na siłę trupa. Czas i świetność tej gry już minęła i niech nie wraca. Gothic pozostanie w mym wspomnieniach i nieraz do niego będę wracał. A teraz? Teraz nie PB ciągnie dalej projekt Risen. Risen 2 mnie totalnie rozłożył na łopatki, klimaty pirackie to był strzał w dziesiątkę i bardzo bym chciał akt 3 tej opowieści.

PostNapisane: 07 sty 2013, 21:04 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
styczen0912 napisał(a):
witam wszystkich. Jeśli ma być gothic 5 to cała gra ma sie toczyć od gothic 3 zmierzch bogów poniewarz arkania gothic 4 niebyla tworzona przez piranha bytes lesz przez innych twurców

Zmierzch Bogów też nie wyszedł spod rąk PB, więc idąc tym tokiem rozumowania również nie powinien być brany pod uwagę. :) Poza tym, mógłbyś używać znaków interpunkcyjnych i poprawiać błędy (przeglądarka je pokazuje), bo ciężko zrozumieć, co chcesz nam przekazać.

PostNapisane: 12 sty 2013, 23:38 
Casual
Casual

Ja wolał bym gothica uwielbiam tą grę oprócz dwóch ostatnich części

Ciekawe kto w ogóle testował gothica 4 XD

PostNapisane: 13 sty 2013, 13:16 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Ja nawet gralem w Upadek Setarrif :D

PostNapisane: 28 sty 2013, 20:57 
Casual
Casual

spełnieniem moich marzeń byłby gothic za czasów jarkendaru lub 200 lat po G3, gdzie stopniowo odkrywalibyśmy dalsze losy myrtany za rządów beziego, jednak dalsze gmeranie przy genialnych
g1, g2 i niezłym g3 mogłoby się skończyć profanacją. Panuje obecnie zbyt duży nieład w świecie. G3 z trzema zakończeniami była dla mnie stanowczym końcem a zmierzch bogów i arcanie trochę nekrofilią. Zakończenie Risena 2 jest jak dla mnie idealnym pod dobrą kontynuacje, mimo iż sam r2 nie spełnił całych moich oczekiwań(nie jestem z tych mówiących, "to już nie gotik piranie soł gópie i ih nie lóbie"). Mamy całe dwa niezbadane kontynenty, dwóch potężnych władców tytanów, zaginionych magów i zdjęty monokl. Jak dla mnie harpun należy włożyć do skrzynki "against Mara use only" lub użyć do jednego wielkiego rytuału tak by się wyczerpała. Po przejściu R2 z kolegą wymyśleliśmy nawet scenariusz. Mi by się marzył R3, gdzie byśmy zagubili się na starym kontynencie, i odnaleźli magów, może z mendozą który przeżyłby z wciąż nienawidzącym nas kato ale to już byłaby przesada. Podsumowując R3 ma ogromne możliwości fabularne, o niebo większe od G5 gdzie jest mnóstwo niespójność i porzuconych wątków.

F**k miałem uczyć się historii

PS myśląc o G5 200 lat później, powie mi ktoś czy wszystkie świątynie beliara takie jak dwór Idorath zostały zniszczone? o ile pamiętam po G2 została jeszcze jedna z czterech

PostNapisane: 29 sty 2013, 08:21 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Nie . bodajrze 2 z 4 w dziwny sposob zniknely

PostNapisane: 29 sty 2013, 22:20 
Casual
Casual

Ja zagłosowałem na gothica, mimo że R2 podobał mi się tak mocno że musiałem zagrać jeszce raz. Moim zdaniem powinni przynajmniej jakoś zakończyć serię gothic i zrobić część w której wszystko się szczęśliwie kończy. Więc na pewno będzie jeszcze jedna część bo jakieś zakończenie trzeba zrobić.

PostNapisane: 30 sty 2013, 15:42 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Diduses napisał(a):
Ja zagłosowałem na gothica, mimo że R2 podobał mi się tak mocno że musiałem zagrać jeszce raz. Moim zdaniem powinni przynajmniej jakoś zakończyć serię gothic i zrobić część w której wszystko się szczęśliwie kończy. Więc na pewno będzie jeszcze jedna część bo jakieś zakończenie trzeba zrobić.

Ile razy można powtarzać, że Gothic miał być trylogią, co za tym idzie G3 jest zakończeniem jego fabuły...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona