Teraz jest 23 lut 2020, 14:31

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona

Risen 3 czy Gothic 5?
Risen 3 35%  35%  [ 27 ]
Gothic 5 65%  65%  [ 51 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Risen 3 vs gothic 5
PostNapisane: 03 lut 2013, 00:09 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
GuideLucke napisał(a):
To nie jest ani lekcja języka polskiego, ani dyktando, ani wątek o poprawnej pisowni słów w języku polskim, więc skończcie tą dyskusję.

Owszem, to nie jest dyktando lecz nie wspieramy tutaj "sprawnych inaczej" pod względem pisowni ojczystego języka.
viewtopic.php?f=44&t=39 pkt 4
Polecam tę informację również koledze Boromirowi - ja także używam androida i nie mam problemów z polskimi znakami, więc to żadne wytłumaczenie z Twojej strony. Zmień menu na polskie i finito, a jeśli nie chcesz tego robić, to przynajmniej nie kalecz tak masakrycznie, pisząc "muj", tylko zostaw "moj" - wtedy przynajmniej widać, że nie masz możliwości używania polskich znaków, a nie że totalnie profanujesz polszczyznę...
waber

Obrazek

PostNapisane: 03 lut 2013, 08:16 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

waber te "muj" w odp bylo specjalnie . Zobacz ze w innych odp jest przez o . Musiales mnie troche zle zrozumiec .

Po pierwsze - jestem kobietą. Mógłbyś się o tym dowiedzieć przy odrobinie wysiłku umysłowego.
Po drugie - moja poprzednia uwaga nie była zaproszeniem do dyskusji i rozwijania offtopu. Jeżeli zobaczę tu jeszcze jeden post odbiegający od tematu wątku, po prostu oczyszczę go zarówno ze spamu w postaci dyskusji nad pisownią, jak i postów, które tę dyskusję wywołały.
Proszę wszystkich o trzymanie się tematu i dbanie o poprawność wypowiedzi, w miarę możliwości własnych i sprzętu, z jakiego korzystacie.
Pozdrawiam, waber

PostNapisane: 03 lut 2013, 13:07 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

@Guide

Możliwe że to poprzez grafike gry powstał ten cały sentyment . Wkońcu te kwadratowe piksele dodają smaczku tej wspaniałej grze a z tą technologią nie ma co marzyć o wypuszczeniu 5 na silniku 2 .

@waber

Przepraszam za moje niemądre posty . Głupio się zachowałem .

PostNapisane: 06 lut 2013, 13:24 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Nie macie co liczyć na stary silnik z Gothic. Postęp musi być. GuideLucke ma rację, kiedyś byliśmy dziećmi łykającymi niemalże każdy kolorwy obrazek, w oblepionej piaskiem kupie widzieliśmy miękki kamień :)

O ile dobrze gdzieś czytałem Piranie chcą zrobić coś zupełnie innego niż gra RPG. Mam nadzieję że dokończą serię Risen (seria Gothic jest zakończona, tylko rozkopali ją do rytuału nekrofile :<) zanim zaczną eksperymenty :)

btw.

Eintrittsdatum: ab Feb. 2013
Dauer: befristet auf 6 Monate

Cóż jak widać pirania rusza z nowym projektem od tego miesiąca. Patrząc na to że potrzebują kogoś na 6 miesięcy prędzej bym się spodziewał dodatku do R2 :)

PostNapisane: 06 lut 2013, 14:16 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Jeśli chodzi o gatunek następnej gry to będzie to na pewno RPG, bo gdzieś już nie dawno było o tym, że następnym projektem będzie na 100 % RPG dla jednego gracza.

PS.Nie wiecie może czy Bastian Seelbach nadal jest kompozytorem ścieżki dźwiękowej czy znowu się zmienił ?

PostNapisane: 06 lut 2013, 14:27 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

To zależy od PB :) z tego co wiem nie jest on ściśle powiązany z Piranią, także mogą wziąść kogo zechcą :)

PostNapisane: 06 lut 2013, 19:18 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: The best game ever - Gothic.
Gdzieś czytałem, że Seelbach nie będzie komponował muzyki do kolejnej produkcji PB, ale choćbym murem w łeb walił, nie przypomnę sobie, gdzie takie info znalazłem. Szkoda, bo ścieżka dźwiękowa była jednym z największych atutów Dark Waters.

PostNapisane: 06 lut 2013, 21:03 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Bastian Seelbach, specjalista od warstwy dźwiękowej w Risen 2, już nie pracuje z PB. Obecnie działa w Bigpoint GmbH jako Starszy Inżynier Dźwięku. Schedę po nim przejął Stefan Randelschofer.

PostNapisane: 08 lut 2013, 15:01 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

http://www.tilman-sillescu.com/?p=541
Ciekawe że Titlman Sillescu (również?) robił część ścieżki dźwiękowej do R2

PostNapisane: 10 lut 2013, 16:50 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Jak nie Gothic to Risen, ja innego wyjścia nie widze. Risen nie jest skończony więc chyba nie zaczną następnej marki gier komputerowej. Z drugiej strony zastanawiam się co zrobią z prawami do Gothica.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 14   [ Posty: 131 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona