Wczytywanie
Teraz jest 15 sty 2021, 23:00

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ulepszenie gildii
PostNapisane: 25 gru 2012, 11:26 
Casual
Casual

Gdy jak mam np. dwie gildie łotrzyc, to muszę ulepszać wszystko w dwóch gildiach, czy tylko w jednym starczy(wiem tylko, że raz starczy ulepszyć czar jak boskie uzrdrowienie, sokoli wzrok itp), bo jak dla mnie to marnotractwo kasy na początku

Tytuł: Re: Ulepszenie gildii
PostNapisane: 25 gru 2012, 22:09 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Age of Empires, Anno, Armies of Exigo, Majesty, Stronghold, The Settlers ...
Wystarczy ulepszyć wszystko w jednej gildii. W swoim czasie bohaterowie (łotrzyce) nabędą potrzebne umiejętności w późniejszej fazie - w tej gildii, w której je opracowywałaś. Nie trzeba w każdej gildii tego samego rodzaju opracowywać, choć niekiedy się zdarza, że mając opracowane wszystkie umiejętności w dwóch tych samych gildiach bohaterowie udadzą się po prostu do takiego, gdzie dla nich byłoby krócej.

Tak więc, wystarczy tylko w jednej gildii ulepszyć (tak jest np. z zatrutą maścią czy zaklinaniem broni). Opracujesz w jednej gildii i wszyscy będą z niej korzystać.

Pozdrawiam. Mam nadzieję, że pomogłem.

Shadow EX,

NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM.ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ.TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW.POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW.NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

PostNapisane: 27 sty 2014, 15:29 
Casual
Casual

Najlepiej będzie jak to zrobisz w obu gildiach to będzie wtedy kompletnie.

PostNapisane: 02 mar 2014, 11:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Age of Empires, Anno, Armies of Exigo, Majesty, Stronghold, The Settlers ...
Czy najlepiej?
Z jednej strony tak, bo nie trzeba się o martwić o budowle. Jak jedną zniszczą to nic się nie stanie, gdyż skille opracowane były w innej.
Z drugiej strony to jednak duża strata funduszy na opracowanie skilli w 2-3 budynkach, które można wydać na coś innego, a nawet bardziej pożytecznego.

NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM.ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ.TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW.POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW.NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]