Wczytywanie
Teraz jest 16 sty 2021, 00:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: The Price of Tranquility
PostNapisane: 16 sie 2011, 13:14 
Casual
Casual

Druga misja z dodatku Kingmaker.
Między 9 a 13 dniem wpada do mnie stado stworków od północnego wschodu oraz smoków z południowego wschodu i w żaden sposób nie mogę się obronić.

Tytuł: Re: The Price of Tranquility
PostNapisane: 22 sie 2011, 15:38 
Casual
Casual

Gra w: StarCraft 2
Budowle startowe: wypełnione gildie łotrzyc, łowców, wojowników i nowicjuszek, targ z eliksirami, kuźnia i po ulepszonej wieżyczce w obu stron skąd nadchodzi zagrożenie. Kluczem jest szybkie niszczenie legowisk węży które są blisko miasta.
W razie potrzeby flaga obrony na wieże.
Z ten sposób nie napotkałem większych problemów. Wesoło robi się dopiero jak nadciągną gobliny i minotaury, ale do tego czasu miałem już krasnoludów.

Tytuł: Re: The Price of Tranquility
PostNapisane: 25 sie 2011, 16:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ta misja lubi się zawiesić niestety i czasami działa normalnie - wtedy ataki nasilają się stopniowo pozwalając nam na normalny rozwój infrastruktury , wykup wojów itp itd tak że jesteśmy przygotowani kiedy następuje wysyp goblinów , ogrów z portali i smoków - słowem standard i nie ma o czym pisać .

Ale jak się powiesi , to cholera potrafi zasypać nas wszystkim nieomal naraz i to zaraz na samym początku rozwoju , kiedy nie bardzo jeszcze mamy się czym opędzać . Jeszcze 3 smoki naraz jakoś jesteśmy w stanie posłać do piachu bez strat - choć nieco to trwa z niskopoziomowymi obrońcami , ale już wysyp goblinów skutkuje zwykle zgonami i powstaniem cmentarza - a to jest początek końca . Mnie udało się ukończyć tą misję w zbugowanym trybie dopiero , jak sobie w misji poprzedzającej wykupiłem mistrza ostrzy stawiając świątynie Krolma pod koniec gry i bez podbijania jego poziomu - zrobiłem go lordem . Dzięki temu w następnej misji mogłem go szybko i tanio wykupić nieco podlevelować i posłać na gobliny . Widok latających dookoła w powietrzu goblinów po wykonaniu młynka przez naszego lorda - po prostu bezcenne . A i tak nie było łatwo - generalnie pomaga bardzo bardzo szybkie oczyszczenie dolnej połowy mapy z jak największej ilości gniazd i portali oraz ustawienie posterunków , nawet jeśli nie będziemy ich w stanie potem obronić , wykonanie tego jest jednak trudne bo mamy ekstremalnie mało czasu - potem zaczynają się ataki i wszyscy bohaterowie będą potrzebni pod zamkiem .

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]