Wczytywanie
Teraz jest 22 sty 2021, 13:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jest jakiś poradnik do tej zje##nej kampanii?
PostNapisane: 20 kwi 2012, 16:22 
Casual
Casual

Taki, który powie mi, jak zarobić więcej kasy, niż na trzy drużyny bohaterów by obronić się przed trzema tuzinami minotaurów, smoków i szczurów atakujących ze wszystkich kierunków już w piętnastym dniu? Jednocześnie muszę wykonać do tego czasu dwa cele misji w odległych punktach mapy, bronić sojuszniczego księstwa i nieprzerwanie likwidować siedliska stworów.
Kingmaker - doszedłem do drugiej misji i stoję bo żadną ilością bohaterów ani wieżyczek nie mogę odeprzeć hord potworów.
Battles of Andaria - tutaj dotarłem do trzeciej, która najwyraźniej wymaga bym zarządzał czterdziestoma budowniczymi z umiejętnością teleportacji, dwudziestkom bohaterów perfekcyjnie dzielących uwagę między potwory, które znikąd pojawiają się w centrum miasta i niszczącymi targ sześcioma ciosami oraz górą pieniędzy do odbudowy kuźni po trzy razy na każdy poważniejszy atak.
Kolejnej kampanii już nawet nie zaczynam, jeśli ma tak wyglądać. Ktokolwiek zna jakikolwiek poradnik, który krok po kroku pokaże, jak poradzić sobie z wyzwaniem bez wczytywania stanu gry po sto razy na misję?

Tytuł: Re: Jest jakiś poradnik do tej zje##nej kampanii?
PostNapisane: 27 kwi 2012, 18:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Age of Empires, Anno, Armies of Exigo, Majesty, Stronghold, The Settlers ...
Trzymaj no poradniki z Onetu. Ja wiem czy krok po kroku, lecz nic lepszego/ba, raczej nic innego nie można było znaleźć. Poradniki są do Majesty 2 (podstawki) oraz do kampanii Kingmaker i Minster Kingdom. Nie udało mi się znaleźć do kampanii Battles of Ardania, zresztą podobnie z Age of Empires III The Asian Dynasties czy Anno 1701 Klątwa Smoka i wiele, wiele... Trzeba po prostu zrobić. Jeśli choć trochę pomogłem to możesz wysłać mi 5 zł lub postawić piwo:
http://gry.onet.pl/poradniki/majesty-2, ... tykul.html,
http://gry.onet.pl/poradniki/majesty-2- ... tykul.html,
http://gry.onet.pl/poradniki/majesty-2- ... tykul.html.

NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM.ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ.TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW.POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW.NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]