Teraz jest 20 paź 2019, 12:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 23   [ Posty: 225 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Spekulacje na temat "Rebellion"
PostNapisane: 30 maja 2012, 13:08 
Kultysta Slaanesha

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Taak. Teraz bierzesz Błotniaka czy Krysae i napie... znaczy się strzelasz gdzie popadnie, i tak kogoś zabijesz. Teraz złotko to nie jest wyzwanie. ;s Niedługo taki AirmasterPL z Krysae, strzelbą Reegar czy z Błotniakiem na poziomie X odpowiednim wzmocnieniem do tego, pakietem Twierdza + amunicja drążąca III będzie złotko przechodził na solo z zamkniętymi oczami...

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

Tytuł: Re: Spekulacje na temat "Rebellion"
PostNapisane: 30 maja 2012, 13:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
No może nie aż tak, ale na pewno odczuje się wtedy jak łatwa zrobiła się gra. Według mnie ostatni poziom powinien być elitarny, dla największych wyjadaczy, którzy mają dobry sprzęt i umiejętności. Teraz jednak wystarczy kupować paczki w okresie gdzie szansa na nowe rzeczy jest większa i można śmiało się za złoto zabierać z N100.

Tytuł: Rebelion Pack
PostNapisane: 30 maja 2012, 17:33 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME3
Jestem bardzo zaskoczony że dostaliśmy kolejny dodatek za darmo widocznie twórcy gry chcieli odpokutować za nieudane zakończenie gry. Podoba mi się nowe wyzwanie z przenoszeniem sprzętu do strefy ewakuacji. Niestety dodatek wyszedł za krótko po premierze D3 i teraz nie wiadomo w co grać. :watpliwosc:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EmJfr5CT0-Q

Ifrexalis: Twój post przeniosłem tutaj i zmieniłem nieco nazwę tego tematu - ponieważ DLC zostało opublikowane, spekulacje nabierają formy dyskusji bardziej rzeczowej.

Tytuł: Re: Rebelion Pack
PostNapisane: 30 maja 2012, 17:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 1 i 2 , Battlefield 3, seria Mass Effect, Crysis, Starcraft 2 i wiele innych :D
Złe miejsce dałeś na ten post. W dziale DLC jest już temat o tym DLC. Jeśli chodzi o to, że jest darmowy, to jest to oczywiste. Nie da się grać w grę na mutli, gdzie jedni mają pewne rzeczy, a inni nie. Nie dało by się razem zagrać wtedy.

Ifrexalis: we know : ).

Tytuł: Re: Spekulacje/Dyskusje na temat "Rebellion"
PostNapisane: 30 maja 2012, 21:57 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME, ME2, ME3, Diablo, Fallout, Borderlands
Wiecie, jakoś faktycznie łatwiej się teraz gra. A nawet nie posługuję się żadną nową bronią. Odpaliłem dzisiaj ze trzy misje, przeciwko gethom i cerberom i jakoś wyjątkowo łatwo poszło. Nie wiem od czego to zależy, co prawda biegali kolesie z nowymi gnatami (rany ten Krysae karabin masakruje że nie wiem!) ale latałem i szturmowcem człowiekiem, i drellem adeptem i mimo że naprawdę obrywałem sporo bo tu czy tam się nadziało na kupę wroga za rogiem to jakoś nie było problemów żeby uciec czy coś... Natomiast zauważyłem coś dziwnego - wczoraj jak grałem to nie było ani jednej "ekstra" Banshee natomiast dzisiaj, po tym jak dostałem paczkę zwycięstwa, zakładam grę vs gethy i w 6 fali wyleciała Banshee i potem ze trzy! czyżby Banshee stanowiły od tej pory stały dodatek? :)

Natomiast baza na Sur'Kesh wchodzi w poczet moich ulubionych :)

PostNapisane: 30 maja 2012, 22:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak, z tymi Banshee było u mnie podobnie, więc albo to jest kolejny błąd, albo to już tak na stałe zostanie, lub do następnego wyzwania chociaż.

PostNapisane: 30 maja 2012, 22:54 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Hmm dziwne bo Ja dzisiaj rozegrałem sporo gierek i żadna dodatkowa Banshee mi się nie pokazała. Więc raczej to jakiś błąd

PostNapisane: 30 maja 2012, 22:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dziwne, to dość często się ten błąd powtarza. ;/ Ja dziś walcząc z gethami czy też cerberusem, ubiłem chyba sam z 10 banshee.

PostNapisane: 30 maja 2012, 23:35 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME3
Zgadzam się coś łatwiej jest ale może przez to że długo nie grałem. Co do Banshee to mi żadna nie wyskoczyła ale gdzieś czytałem że miała to być kara za nie wykonanie 7 wyzwania.

1. Sprawdzał już ktoś jak działa nowy slot na ekwipunek bo mi wyskoczył jeden złoty ale nie jestem pewien czy nie jest jednorazowego użycia?
2. Czy Krysae Sniper Rifle i Reegar Carbine Shotgun są rzadkie czy bardzo rzadkie bo mi wyleciał "Błotniak" i był bardzo rzadki :(

PostNapisane: 30 maja 2012, 23:42 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

1. Poprostu wchodzisz w ekwipunek i na ten nowy slot przydzielasz dodatek i jest sobie :D ( nie jest jednorazowy)
2. Krysae Sniper Rifle i Reegar Carbine Shotgun są bardzo rzadkie (złote), a Błotniak jest wyjątkowy (czarny N7).

Co do dodatkowych Banshee to miały być tylko podczas operacji "Mur Tarcz".

Obrazek

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 23   [ Posty: 225 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna strona