Teraz jest 21 lis 2019, 08:56

Napisz wątekOdpowiedz Strona 80 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 108  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DLC - co chcielibyście, żeby zawierało?
PostNapisane: 26 sty 2013, 19:36 
Adept analogów
Adept analogów

E tam długo, premiera w rocznicę wydania ME3.

PostNapisane: 26 sty 2013, 23:01 
Casual
Casual

Mnie męczy informacja którą przeczytałem gdzieś na tym forum - nie pamiętam gdzie, chodziło w niej o to że w nowym dlc ma być coś czego jeszcze nie próbowali , a próbowali przecież już z chyba prawie wszystkiego w uniwersum me. Tak naprawdę jedyne czego jeszcze nie było a miało by jakiś sens w obecnej sytuacji jest wielokrotnie już wałkowana kwestia misji po zakończeniu podstawki. Po za tym nasuwa się pytanie czy to że zakończenie jest takie jakie jest to błąd bioware czy też było to celowe aby dopasować ciąg zdarzeń do czegoś o czym jeszcze nie wiemy? Osobiście uważam że to drugie ma więcej sensu bo choć bioware nie jest liderem na rynku gier to swoje doświadczenie i umiejętności ma i aż takiej gafy by chyba nie popełniło tym bardziej że przed wprowadzeniem nowego produktu do sprzedaży wykonuje się badania rynkowe w których pewne sytuacje da się przewidzieć, jak chociażby skutki złego zakończenia dla całej serii me, a nad grą pracuje dużo więcej niż jedna osoba. Po za tym od momentu rozpoczęcia ataku na bazę cerberusa do końca gry miałem nieodparte wrażenie że brakuje czegoś co miało by się pojawić może nawet jako jedno z ostatnich dlc, a moje przeczucie rzadko się myli.
Choć nikt (nawet ja) nie jest nieomylny, to jednak to co tu napisałem to tylko maje przemyślenia i nadzieje odnośnie nowego dlc.

PostNapisane: 26 sty 2013, 23:40 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Było to mielone już dawno i wiele razy. EA wpadło na pomysł jak dodatkowo zarobić na ME3 więc powycinali misje i teraz sprzedają je w formie DLC. A jako, że zakończenie wtedy było by nieadekwatne więc napisali nowe na kolanie żeby jakoś to wszystko złożyć.
Z drugiej strony taki fail w zakończeniu równie dobrze mógł być zaplanowany. Każdy chyba widział, że dzięki temu ME było przez miesiąc na ustach wszystkich związanych z branżą. Pomysły EA i ich "podmiotów" są niezrozumiałe dla zwykłych śmiertelników więc trzeba wyczekiwać :D

Origin: QuantinumPL
Steam: qantumforce

PostNapisane: 27 sty 2013, 10:36 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

twitter.com/GambleMike/status/295018212951724033

I've read a lot of the feedback for our previous DLC, and we are constantly trying to improve. Stay tuned for what's next.

Pewnie dopiero do nich dotarło, że trzeba naprawić bugi w Omedze patrz przemowa Arii

twitter.com/SamHulick/status/295314842607316993

Working on creating piano sheet music for one of the pieces in the next #[/s]ME3DLC[/b]. It's purdy. Includes finger nums & chords, should be easy!

Wszyscy myśleli, że dlc jest ukończone, tymczasem okazuje się, że nie. Ach, te BioWare. Widocznie tylko writerzy skończyli pracę.

PostNapisane: 27 sty 2013, 12:46 
Adept analogów
Adept analogów

GeneticFreakN7 napisał(a):

I've read a lot of the feedback for our previous DLC, and we are constantly trying to improve. Stay tuned for what's next.

Pewnie dopiero do nich dotarło, że trzeba naprawić bugi w Omedze patrz przemowa Arii

Raczej chodzi mu o to, że bierze pod uwagę co zrobili dobrze a co źle w Omedze na podstawie recenzji graczy, i starają się wykorzystać te recenzje podczas tworzenia nowego DLC.
Co mogę brać pod uwagę ?

Z negatywów:
- HUB dostępny po zakończeniu DLC - to był największy zarzut dla Omegi, że nie jest dostępna po ukończeniu dodatku.
- Osoba dołączająca do załogi - kolejny zarzut fanów - dlaczego Narren zginęła w tak głupi sposób ? Może jest szansa by do załogi dołączyć ktoś ala Zaeed w ME2.
- Dodatek bez historii. 2,5h bezsensownego parcia do przodu przeplatane 10 minutami fabuły.
Tutaj wielu graczy podkreślało przewagę Lewiatana nad Omegą, bo w Lewiatanie i postrzelać można było, ale i fabuły było sporo. Ja też liczę że nowy dodatek wniesie DUŻO ciekawej fabuły.

Z pozytywów:
- wpływ naszych zachowań na postać Arii w zakończeniu - JA jestem Omegą albo MY jesteśmy Omegą. Ten motyw akurat mi się podobał /choć ogólnie dodatek mocno przeciętny/.

I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to że tekst pochodzi od Gamble'a. Dla mnie ten gość jest spalony, bo kłamie, zwodzi, upiększa i nakręca hype.

PostNapisane: 27 sty 2013, 13:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sam Hulick:
"@Waples19 Digital era, man. :) Music is done & recorded. Sheet music is a separate process."
w odpowiedzi na to: "@SamHulick wait i thought u guys were finished with the music on this dlc?"
https://twitter.com/SamHulick/status/295318594978463745

PostNapisane: 27 sty 2013, 13:16 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Sheet music - zapis utworu na nuty, jakby ktoś nie wiedział. Coś dla miłośników 'pykania' na pianinie, dlatego fajna rzecz ze strony pana Hulicka ;)

PostNapisane: 27 sty 2013, 13:56 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

ste100 napisał(a):
GeneticFreakN7 napisał(a):

Raczej chodzi mu o to, że bierze pod uwagę co zrobili dobrze a co źle w Omedze na podstawie recenzji graczy, i starają się wykorzystać te recenzje podczas tworzenia nowego DLC.
Co mogę brać pod uwagę ?

Z negatywów:
- HUB dostępny po zakończeniu DLC - to był największy zarzut dla Omegi, że nie jest dostępna po ukończeniu dodatku.
- Osoba dołączająca do załogi - kolejny zarzut fanów - dlaczego Narren zginęła w tak głupi sposób ? Może jest szansa by do załogi dołączyć ktoś ala Zaeed w ME2.
- Dodatek bez historii. 2,5h bezsensownego parcia do przodu przeplatane 10 minutami fabuły.
Tutaj wielu graczy podkreślało przewagę Lewiatana nad Omegą, bo w Lewiatanie i postrzelać można było, ale i fabuły było sporo. Ja też liczę że nowy dodatek wniesie DUŻO ciekawej fabuły.

Z pozytywów:
- wpływ naszych zachowań na postać Arii w zakończeniu - JA jestem Omegą albo MY jesteśmy Omegą. Ten motyw akurat mi się podobał /choć ogólnie dodatek mocno przeciętny/.

I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to że tekst pochodzi od Gamble'a. Dla mnie ten gość jest spalony, bo kłamie, zwodzi, upiększa i nakręca hype.

Ja jestem zdania, że oni mają gdzieś sugestie fanów, a ten tweet został napisany, żeby niektórzy myśleli, że BioWare się stara. Dla mnie ten gość również jest spalony, gdyż przed premierą ME3 gadał, że gra będzie miała 16 różnych zakończeń, a także przed premierą Lewiatana wszędzie gadał, że Lewiatan może być nie tylko pomocnikiem, ale ze względu na nasze decyzje może stać się wrogiem. Wszystko to oczywiście kłamstewka. Jego wiarygodność jest bardzo niska.

PostNapisane: 27 sty 2013, 14:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
A to z Lewiatanem to nie jest prawda? Shep nie mógł odrzucić/nie chcieć jego pomocy?

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 27 sty 2013, 14:24 
Adept analogów
Adept analogów

Nie, Lewiatan nie zostanie Twoim wrogiem, ani Twoim przyjacielem.
Jedyny efekt tego DLC to wyjaśnienie nieco sensu istnienia Katalizatora i kolejne bezsensowne War Assets.
Mogli chociaż dodać jakiś filmik w finale jak Lewiatan napier... Żniwiarzy.

Ogólnie Lewiatan został wydany tylko po to, by finał miał jakikolwiek sens.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 80 z 108   [ Posty: 1071 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 108  Następna strona