Wczytywanie
Teraz jest 17 gru 2018, 02:22

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 90   [ Posty: 899 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 90  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sesja - piekło to początek - rekrutacja
PostNapisane: 14 gru 2011, 19:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Chyba, że będziemy materiałem badawczym.
"Dzień pierwszy: jeszcze się nie pobiły.
Dzień drugi: jedna złamała sobie paznokieć. Poznałem nowe, brzydkie słowa.
Dzień trzeci:..."

Przepraszam, musiałam. :D

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 14 gru 2011, 19:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, Skyrim, Wiedźmin
a jedno teraz pytanko mi przyszło do głowy: czy będziemy działać w drużynie czy każde z nas osobno?

Graciella Feriel ○ Constantin Reynold ○ Felinne Velanne
Jesfis Raisa ○ Rayla Blades
Lillith

PostNapisane: 14 gru 2011, 20:04 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Jasne, że w drużynie. Tzn, tak zaczniecie, a jeśli później zamierzacie się pokłócić o lakier do paznokci, tudzież o postać Jezz, pozabijać i rozejść to... cóż, Wasza sprawa. :D

PostNapisane: 14 gru 2011, 20:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, Skyrim, Wiedźmin
aha, no w porządku już czaję :D

Graciella Feriel ○ Constantin Reynold ○ Felinne Velanne
Jesfis Raisa ○ Rayla Blades
Lillith

PostNapisane: 15 gru 2011, 15:26 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Wstęp dla Waszej trójeczki już mam, czekamy więc tylko na LuL... Lue! i zaczynamy sesję.

PostNapisane: 15 gru 2011, 15:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cześć. To mój pierwszy post na forum. Czytam je już od jakiegoś czasu, ale ten temat jak dotąd zainteresował mnie najbardziej. Już kiedyś chciałem zagrać w taką sesje RPG w świecie w ME, ale jak się o niej dowiedziałem było już za późno, dobrze, iż w tym przypadku tak nie jest i rekrutacja jeszcze trwa. To moja karta postaci:

Imię i Nazwisko: Shane White

Profesja: Żołnierz/Agent

wygląd: Shane jest młodym ciemnoblondynem, który nie wyróżnia się z tłumu swoim wyglądem. Szczupły opcięty na krótko, przeważnie ubrany w T-shirt Cerberusa, jeansy, sportowe buty i czarną lub brązową skurzaną kurtkę z emblematem srebengo Feniksa z tyłu (ma takich kurtek kilkanaście). Na serdecznym palcu prawej ręki nosi złoty sygnet z logiem pro ludzkiej organizacji. Czasem zakłada okulary przeciwsłoneczne od których odbija się obraz otaczającego go świata. Ma 188 cm wzrostu, jasną karnacją skóry, niebieskie oczy. Jest zawsze gładko ogolony. Jego spojrzenie jest zimnie i chłodne lub ciepłe i serdeczne w zależności od tego na kogo patrzy.

Charakter: Shane jest spokojny, chłodny, opanowany i tajemniczy przyczyniły się do tego rzeczy, których doświadczył w dzieciństwie. Jest też sprytny i inteligentny dzięki czemu jak dotąd udaje mu się wychodzić bez większego szwanku z kłopotów w które się pakuje lub w które pakują go inni. Jego osobowośc jest mroczna, swoje uczucia i emocje tłumi w głębi serca nie pozwalając na to by postronni obserwatarzy dostrzegli je w jego zachowaniu lub wyrazie twarzy. Wyjątkami od tej reguły są chwile w których patrzy w gwiazdy, ale nie zdarzają się one zbyt często. Mimo tego jednak posiada sarkastyczne poczucie humoru, które przeważnie objawia się w chwili zagrożenia śmiercią, ale i tak sprawia, iż na twarzach towarzyszy pojawia się szczery uśmiech chociaż on sam zachowuje spokojny wyraz twarzy. Zawsze lub prawie zawsze mówi spokojnym głosem.

Nie lubi być w centrum zainteresowania, woli stać z boku i obserwować, ale przez nienawiść do batarian był i jest ciągle w centrum uwagi osób dla, których pracuje a dodatkowo często pełni rolę lidera w zespole. Nie jest to najlepsza sytuacja z możliwych, ale ma też swoje plusy jakimi są przezwyciężanie własnych słabości i zaadaptowanie się do pozornie niekorzystnych warunków. Wierzy bowiem w filozofię, iż jeśli wkraczamy w rolę, która nam nie do końca odpowiada i podołamy jej to stajemy się silniejszymi i lepszymi osobami niż byliśmy wcześniej.

Jego hobby są sztuki walki (szczególnie kendo), gry i kino. W jego mieszkaniu znajduje się piękna kolekcja broni białej, zwłaszcza sztyletów, które przeważnie są pięknie ozdobione. Kolekcje filmów i gier nie są już tak liczne i pięknie ozdobione jak ma to miejsce w przypadku broni białej. Bardzo lubi gry strategiczne zwłaszcza różne odmiany szachów przeważnie gra w nie w extranecie. Dzięki zamiłowaniu do gier strategicznych poznał ciekawe osoby, zwłaszcza znajomść z kilkoma salarianami przynisła ze sobą niespodziewane profity.

Prowadzi aktywny tryb życia dzięku czemu spędza wiele czasu na świeżym powietrzu. Bardzo lubi nocne spacery jak i sparingi kendo w których nie musi się już chamować i może iść na całośc.

Zyskuje przy bliższym poznaniu, ale potrzebuje czasu na to by się otworzyć i komuś zaufać może to trwać nawet pół roku, ale jeśli komuś uda się z nim zaprzyjaźnić okazuje się szczerym i oddanym przyjacielem. Natomiast dla swoich wrogów jest bardzo groźny i bezwzględny. Jest także głęboko oddany idei za którą walczy chociaż ostateczne jej zwycięstwo postrzega na swój własny sposób. Wsród obecnych przełożonych cieszy się opiną perfekcjonisty, który zawsze wykona powierzone mu zadanie.

Jest jednym z najżarliwszych akolitów Cereberusa. Wiernie oddanym organizacji można by go nazwać nawet fanatykiem, bardzo zazdrości Kai Legnowi obecnej pozycji w Cerberusie zwłaszcza, iż uważa, że jest od niego lepszy. Niestety nie miał jeszcze tak dobrej okazji by to wykazać, ale ma nadzieję, iz to się zmieni. Kolejnym ciosem było to, iż zadanie które otrzymał od organizacji uniemożliwiło mu dołączenie do ekpiy walczącej ze Zbieraczami przez co stracił szansę by pokazać, iż jest lepszy, a przynajmniej tak samo dobry jak Kai Lang. Jest tym trochę przygnębiony, ale ma nadzieję, iż kiedyś udowdni Cerberusowi, iż jest lepszy od Kai Lenga. Mimo przynależności to terrorystycznej organizacji jaką jest Cerberus Shane nie ma uprzedzeń do obych poza batarianami, których z całego serca nienawidzi.

Historia: Urodził się w 2160 na Bekenstein jednej z bogatszych ludzkich kolonii (o ile nie najbogatszej) planecie ogrodzie, która jest odpowiednikiem planety Ilium u ludzi. W wieku 10 lat był pełnym życia i otwartym na świat chłopcem. Rodzice w prezencie urodzinowym wysłali go na wakcaj do dziadka na Mindoir. W tym czasie kolonia została zaatakowana przez batariańskich handlarzy niewolników. Jego dziadek zginął, a on sam został porwany i trafił do batariańskiego obozu dla niewolnków. Przymierzu kilka lat później udało się namierzyć i zlikwidwoać jedenz z takich obozów. W nim znajdował się Shane. Odzyskał wolonść po 3 latach od uwięzienia. Kiedy ustalono jego dane osobowe trafił pod opiekę starego przyjaciela dziadka, który mieszkał w rodzinnej koloni Shane`a pamiętał go jeszcze z dzieciństwa od, niego dowiedział się, iż rok po tym co się stało na Mindoir jego matka popłniła samobójstwo, a ojciec umarł wkrótce po niej. Uporanie się z tymi wiadomściami i traumą obozu zajeło mu cztery lata zanim doszedł w miarę do siebie. I właśnie kiedy wszystko zaczęło się układać pojawiły się u niego zdolności biotyczne. Jako, iż ludzie nie przepadali za biotykami musiał sobie jakoś poradzić z ich niechęcią. Chociaż ludzie, którzy go znali jej nie okazywali w przeciwieństwie do obcych osób, którzy już tak wyrozumiali nie byli. W wieku 18 lat wszczepiono mu implant L3. Kilka miesięcy później zmarł Jeff (przyjaciel jego dziadka) to był kolejny cios od życia, ale najmniej okrutny Jeff zmarł we śnie odeszdł spokojny. Opłakiwał śmierć Jeffa przez kilka miesięcy, ale w końcu udało się mu po raz kolejny pozbierać. Postanowił, iż zaciąganie się do Przymierza w jednej części z wdzięczności za uratowanie z obozu, a z drugiej by zemścić się na batarianach.

W wieku 19 lat zapisuje się do wojsk Przymierza. Wkrótce dzięki swoim umiejętnością i silnemu potencjałowi biotycznemu udaje mu się dostać do programu N7. Szkolenie N7 do najłatwiejszych nie należło. Jednak pomimo tego, iż czasem było bardzo ciężko udało mu się je ukończyć. W wieku 24 lat jest już porucznikiem sztabu. Jego błyskotliwą karierę w Przymierzu kończy zabicie batariańskiego małeżeństwa handlarzu niewolników wraz z ich 12-letnim synem. Już wcześniej zabijał batarian i przełożeni przymykali na to oko, ale śmerić 12-letniego batarinina widocznie wyczerpała cierpliwość jego przełożonych. W domu tego małzeństwa znaleziono 13-letnią ludzką dziewczynkę, która była niewolnicą. Dziewczynka została natychmiast uwolniona przez patrol Przymierza, którym dowodził, ale usłyszał jak batariańskie dziecko nazwało ją śmieciem i wtedy wszystkie wspomnienia z obozu wróciły. To jedno słowo doprowadziło do tego, iż zniszczył sobie karierę, ale też wcale nie załował tego co zrobił. Przymierze nie chciało skandalu z wsadzeniem do więzienia byłego więznia obozu dla niewolników. Ostatecznie skończyło się na tym, iż napisał poddanie o zwolnienie ze służby przy czym udało mu się uniknąć degradacji i zachował swoją obecną rangę. Miał bardzo dużo szczęścia.

Przez kila miesięcy nie wiedział co ze sobą zrobić. Zastanawiał się nad wstąpieniem do jakiegoś gangu, a konkretniej nad wstąpieniem do Zaćmienia tam przyjmowali ludzi i nie przyjmowali batarian co bardzo mu odpowiadało. Kiedy już zdecydował się na przystąpienie do Zaćmnienia skontaktowali się z nim agenci Cerberusa, którzy chcieli go zwerbować zwłaszcza, iż był biotykiem po programie N7. Byłby zatem cennym nabytkiem dla Cerberusa jeśli okazał by się lojalny. Wcześniej mało wiedział o Cerberusie, ale jednak dał się zwerbować z czasem okazało się, iż to słuszna decyzja. Zadania od Cereberusa było różne, ale w większości trzeba było zabijać batarian co mu bardzo odpowiadało. Dzięki mocy osobliwości jest to szczególnie dla niego przyjemne. Zdawał sobie sprawę, iż Cerberus dając mu takie zadania wykorzystuje jego nienawiść do batarian, ale wcale mu to nie przeszkadzało. Po dwóch latach od wstąpienia do Cerberusa zyskał sobie zafanie przełożonych. Obecnie minął już tydzień od wykonania ostatniego zadania dla Cerberusa. Shane po jego wykonaniu odpoczywa w swoim mieszkaniu na Bekenstein w dzielnicy zamieszkałej przez różne gatunki, ale zupełnie niezamieszkałej przez batarian. Jednak odpczynek zaczyna go powoli nudzić.

Ekwipunek:
- Pancerz, którym dysponuje jest bardzo wygodny, a przy tym lekki tworzy siną tarczę, ale po jej zniszczeniu długo się odnawia około 25 seunkd. Dodadkowo wzmacnia ataki biotyczne oraz siłe ciosu w walce wręcz.
- Wzmacniacz biotyczny Sawant X
- Omni-klucz
- pistolet Falanga
- karbin szturmowy Windykator
- karabin maszynowy Szarańcza (korzyść z bycia agentem Cerberusa)
- medi-żel 6/10
- omni-żel 5/10
- 5.500 kredytów

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 20 gru 2011, 13:05 przez Shartan, łącznie edytowano 5 razy

PostNapisane: 15 gru 2011, 16:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Witamy, witamy :) Kolejna męska postać w gronie!

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 15 gru 2011, 16:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dreamfall Chapters
Kurde, czuję się zagrożona :D Witam także, fajnie, że kolejna osoba się pojawiła :)

PostNapisane: 15 gru 2011, 16:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dzięki za miłe powitania Dżoł i Jezula (nie czuj się zagrożona, będzie zabawnie) :aniol: tutaj (kiedy MG Ralveyn zaakceptuje karty) jak i na forum.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 15 gru 2011, 16:57 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Kilka ortów, których w związku z moim lenistwem nie chce mi się wypisywać, chaotycznie, ale do ogarnięcia, nie zrobiłeś błędu z ekwipunkiem... Wchodzisz! Miło poznać, jestem Ralvi, czy jak to tam sobie dziewczęta wymyśliły. A Tobie jeszcze wymyślimy pseudonim, nie bój nic. :D

A teraz tak - Lue, czekamy na Ciebie jako piątą osobę, czy mamy startować w takim składzie? I jak Wy, czyli obecna czwóreczka się na to zapatrujecie? Z jednej strony wolę grać w 4, ale jeśli nie będą Wam przeszkadzały opóźnienia związane z tłumaczeniem Wam różnych rzeczy - a przecież wszyscy się uczycie tego tak naprawdę - to wezmę Lue, głównie dlatego, że głupio będzie mi pozbawiać kogoś miejsca, kto od początku wyrażał chęć wzięcia w sesji. No, ale wszystko zależy od Was i od samej Lue (JA CHCĘ LULU :D).

Edi: Skaleczyłem się w łapkę, w dodatku zrobiłem to... poduszką! I mam rozcięcie na całym łokciu, jestem Mistrzem (Gry!). :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 90   [ Posty: 899 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 90  Następna strona