Wczytywanie
Teraz jest 27 sie 2016, 12:30

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 30   [ Posty: 300 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: NARZEKALNIA
PostNapisane: 06 paź 2013, 14:09 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Wiatr zawsze wieje Ci w oczy? Twoja szklanka zawsze jest do połowy pusta? Nawet gdy założysz różowe okulary, widzisz jedynie czerń?
Ten wątek jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli ktoś czuje, że musi na coś ponarzekać, bo inaczej się udusi, może zrobić to właśnie tutaj.
Oczywiście, jak wszędzie na forum, obowiązują tu zasady regulaminu, proszę zatem o narzekanie kulturalne ;)

Obrazek

Tytuł: Re: NARZEKALNIA
PostNapisane: 06 paź 2013, 17:17 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Ja mam fachową poradę dla wszystkich narzekających :D
Otóż: "Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, je***j format dysku C" :P

poplułam się :D
masz u mnie browara
w.

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

PostNapisane: 06 paź 2013, 18:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Wreszcie temat dla wszystkich.
Mój współlokator słuchał głośno muzyki i nie zamknął drzwi od swojego pokoju. Wszystko było słychać u mnie tą pseudo-muzykę. Uniemożliwiało mi to koncentrację!
Jeszcze dziś noga mnie boli bardzo mocno. Głupie ścięgno.

PostNapisane: 06 paź 2013, 19:17 
Aedd Gynvael

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
No to może i ja coś napiszę. Złośliwość rzeczy martwych.
Miałem jechać na festiwal do Strzegomia. Jako że byłem tam na treningu to akurat hajs i nie tylko się zgadzał. Kuba po festiwalu miał mnie odwieźć. Na festiwalu był ktoś kto mi się podoba no i tak wyszło że zaciesz na maksa. ja: "Jest całkiem spoko. Zaczyna się układać." Życie: "Lol, poczekaj chwilę." Auto Kuby trafił szlag. Nie mam jak wrócić, więc siedziałem całą sobotę i grałem w Diablo, LoL'a. Ów osoba wyprowadziła się gdzieś w pizdu a ja prawdopodobnie jej nie zobaczę. Jakby tego było mało to certyfikatów mistrzowskich dalej nie mamy. (-.-") Sąsiad puszcza pseudo muzykę zwaną dubstepem a ja zagłuszam go nową płytą Słonia. Jutro mam dwie godziny niemieckiego bo matematyk gdzie pojechał. Na zawody też prawdopodobnie nie jedziemy i nie wiem z jakiego powodu. Nie będzie kogo obić i komu dokopać w układach formalnych/technikach specjalnych.

"Największego bydlaka jakiego miałem w ręku miał 10cm" - djabeu

Obrazek

PostNapisane: 07 paź 2013, 19:03 
Aedd Gynvael

Gra w: Zawal przed czterdziestką
Cóż... można narzekać na wiele rzeczy, jednak nie wiem od czego zacząć... Dopiero zdałem sobie sprawę z tego, ile duszę w sobie emocji i stresów, ze względu na to że nie mam z kim się nimi dzielić. Tak naprawdę, to to ze w tym temacie nie można zamieszczać przekleństw, ogranicza mnie trochę, jednak postaram się utrzymać ten post w klimacie dobrego smaku. Więc, od czego by tu zacząć... Już wiem! Moje środowisko jest zbudowane z całkowitych kretynów! Pomijając to, że mało kto ma jakiekolwiek zainteresowania, więszość autorytetów tych ludzi, to banda imbecyli, dzięki którym wyrosną na dresów, nie potrafią się zachować i więszkość ma chamski stosunek do nauczycieli. Zawsze kiedy wchodzę do szkoły, wątpię w ludzkość, a mała grupka ludzi która nie jest kompletnie zepsuta, jest... nudna. Ludzie, którzy dresami nie są, to uzależnieni od gier komputerowych głupcy, którzy jedyne czym się przejmują, to czy wtedy kiedy wrócą do domu, będą w stanie pograć na swoich ukochanych komputerach. Brak komukolwiek wyższych ambicji i niewiele osób można powiedzieć że nie są tak złe, jak ludzie o których myślę. Większość tych imbecyli zawsze wyrażają się na temat, o którym nie mają żadnego pojęcia, począwszy od nikłej wiedzy na temat polityki (większość o tych sprawach wie, że Tusk jest "be" i na tym kończy się ich wiedza), aż do braku jakichkolwiek przekonań, które jeśli nawet istnieją, są kształtowane przez polski rap (który jest strasznie żałosny) i kończy się na tym, że tenże debil nie szanuje policji, ani inncyh służb porządkowych. Rozmowy na jakikolwiek inny temat niż "LoL", bądź też o czymś śmiesznym, nie będącym upokarzaniem nauczyciela, bądź też kogoś normalnego, są skazane na porażkę. Hm... mógłbym narzekać więcej, ale teraz nie mam weny. Mogę tylko podziękować Waber, że stworzyła ten temat, do którego będę mógł regularnie zamieszczać swoje wypociny.

Obrazek

AG - Mieszkaniec

CLICK

PostNapisane: 07 paź 2013, 20:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Już coś mnie strzeli zaraz
Najpierw żyrandol nawalił i siedzę w całkowitych ciemnościach. Lapka nocna ma za krótki kabel i świecić może tylko na ziemi pod stołem. Jeszcze do tego po domu nie można połazić, bo wszędzie jacyś obcy ludzie się kręcą od współlokatorek!
Jeszcze do tego znów zaczynam kuleć!
*tutaj wyrażam swoją furię*
Ps. Do tego post się nie chce wysłać!

PostNapisane: 07 paź 2013, 22:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Hah, ja idąc za radą Assgarda chyba sformatuję dysk ;) Żartuję. Ludzie jacy są - każdy widzi. Zresztą przyzwyczaiłam się już dawno do tego, że z wieloma formami życia najlepiej skończyć na wymianie życzliwego uśmiechu i tyle. Ale durna jestem, ot, niepoprawnie, idealistycznie durna, bo co rusz, po raz pierdyliard i n-ty przekonuję się, że jak ktoś ma miękkie serce, to zadek musi mieć z marmuru. Bądź człowieku bezprocentową kasą pożyczkową, telefonem zaufania, idź spać na podłogę, odstępując niespodziewanym gościom wszystkie kanapy... Ale pamiętaj człowieku, że jak ci się niefart zdarzy, to nagle się okaże, że dwa złote nikt nie ma na zbyciu, przekimać się możesz wyłącznie na peronie lubo pod mostem, (bo wstawać po 23 to zbyt duży wysiłek), a maszyny do szycia nikt nie pożyczy, bo (nie daj Stwórco!), jeszcze byś zepsuł... :(
Pocieszam się oczywiście, że dzięki temu znalazłam kolejny powód wyższości łuku nad pistoletem. Nie da się z niego samemu zastrzelić :) Alleluja i do przodu. Jak to mawiają tęgie głowy, nie ma tego złego... coby nie mogło być gorszego :P

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 08 paź 2013, 15:31 
Free Company of Alinor

Gra w: wojny psychologiczne
Mój kolega, który wypełniał wniosek maturalny w trakcie rozmowy ze mną na temat właśnie matury z polskiego, wziął taki sam temat, jak ja, chce wykorzystać taka samą tezę i bibliografię. Zagroziłem, że go zabiję, flaki rozwłóczę na palach wokół jego domu i zhańbię jego wdowy, każąc im zbierać drewno w lesie.... nie zadziałało. Jak na ironię, następnego dnia nie mogłem go zabić, bo się rozchorowałem <_<

Obrazek

Spoiler:

PostNapisane: 12 paź 2013, 21:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Zmieniono nam plan z superowego na bezndziejny. W poniedziałek mam 3h SOCJOLOGII! Umrę z nudów. To są jedyne zajęcia i to os ósmej rano ;(

PostNapisane: 12 paź 2013, 23:16 
InSkyrim

Gra w: Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Wiedźmin, TES, Assassin's Creed, Prince of Persia,
Ponarzekam bo chciałbym być sławny i koncertować, a tu dupa :(

YouTube: Assgard vas Neema
Steam: Assgard vas Neema Origin: Zwilku92 Uplay: Zwilku92 Xfire: Zwilku92

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 30   [ Posty: 300 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona