Teraz jest 22 lis 2019, 23:34

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Chronologia w epilogu do DLC Przebudzenie
PostNapisane: 07 lis 2019, 09:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect, Dragon Age, Wiedźmin, GTA V, rFactor
Witajcie,

nie wiem czy ktokolwiek jeszcze tu zajrzy i mi odpowie. No ale spróbuję. Czy ktoś się orientuje w chronologii pomiędzy Przebudzeniem a DA2? Bo najwidoczniej jest ona całkowicie nielogiczna i skopana.

Wystarczy spojrzeć co mamy w slajdach na koniec Przebudzenia (przynajmniej tych moich). W zależności od naszych poczynań oczywiście. Ale mamy informacje, że "Justice serves with the Order for many years, keeping in touch with Kristoff's wife, Aura, during his stay. Eventually however, Aura informs him that she can no longer tolerate her husband's rotting body. Justice bids her goodbye, and Kristoff's body slumps to the ground. Where the spirit goes, no one knows". Jeszcze przez lata Justynian jest w ciele Kristoffa? A to kiedy przeszedł do Andersa? Dalej mamy na slajdach coś takiego: "Anders remains with the Grey Wardens to train the Order's next generation of mages. When he is called by the Circle of Magi to deliver a lecture on the nature of the Architect, much to the templars' dismay, he tells the Commander of the Grey that his time with the Wardens is over." Został lata by trenować nową generację magów dla Szarych... Dalej to: "However, not two months later, he returns and the Wardens remain his home and lasting companions". To już w ogóle nie ma sensu :) Tak czy inaczej i przy Justynianie i przy Andersie jest mowa o latach zanim Anders opuścił Twierdze a Justynian ciało Kristoffa po prośbie żony Aury. Jak i kiedy znalazł się w końcu w Kirkwall? Kiedy połączył się z Justynianiem, jeśli ten niby zamieszkiwał dalej ciało Kristoffa jeszcze przez "kilka lat"? Tu mam dużą nieścisłość :(

Tytuł: Re: Chronologia w epilogu do DLC Przebudzenie
PostNapisane: 12 lis 2019, 03:18 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Retcon i tyle. Gdzieś słyszałem że pierwotnie towarzyszką w DA2 opętaną przez ducha sprawiedliwości miała być Velanna.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]