Kronika Dovahkiinów

Kronika Dovahkiinów

Nowo zapisane karty Smoczych Dusz

2014-12-15_00001.jpg
Fid-Alai
Elfy Leśne · Kobieta · Skrytobójca · Łuk · Iluzja
ScreenShot2.jpg
Ruunke
Cesarscy · Mężczyzna · Wojownik · Miecz jednoręczny · Zniszczenie
2014-12-04_00001.jpg
Lord Undaril Quarra
Elfy wysokiego Rodu · Mężczyzna · Skrytobójca · Miecz jednoręczny · Przywołanie

Dodaj swojego Dragonborna!

Najnowsze posty
Teraz jest 19 gru 2014, 09:43

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 143   [ Posty: 1426 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 143  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Na jakie mody czekacie? Szukam moda...
PostNapisane: 05 gru 2011, 13:45 
Casual
Casual

W styczniu Bethesda wydaje długo oczekiwany Creation Kit do Skyrima i w końcu modderzy dostaną odpowiednie narzędzie do modyfikacji gry. Postanowiłem założyć ten temat nie tylko ze względu na to, że może jakiś rodzimy modder może podłapie niektóre ze spisanych tutaj pomysłów, ale być może znacie już coś podobnego co spełniłoby moje/nasze pobożne życzenia.

Napiszcie więc, czego zabrakło wam w Skyrim, co mogłoby zostać spokojnie zaadaptowane w modyfikacjach.

Ja osobiście czekam na mody
- wprowadzające nowe rasy - to ubarwiłoby przygody i może byłoby podstawą pod oryginalne... gildie?
- nowe zbroje i bronie - wiem, że są już modyfikacje zmieniające współczynniki przedmiotów, ale znacznie lepsze wydaje się dzierżenie zupełnie nowego Excalibura niż zwykłego rozsjaśniającego retexa
- oczywiście zapełnienie istniejących obszarów poza Skyrim. Twórcy załączyli do gry krainy, które można już zwiedzać za pomocą kodów, ale są zupełnie wyludnione. Tutaj można się naprawdę wykazać. W każdym razie Bethesda może sobie zrobiła też podkład pod DLC, ciekawe kto będzie pierwszy :)

Tytuł: Re: Na jakie mody czekacie? Szukam moda...
PostNapisane: 05 gru 2011, 16:21 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

1.nowe eq
2.nowe miecze eq to zbroja etc.
3.możliwość latania na smokach ( marzy mi się taka możliwość )
4.animacja jedzenia

PostNapisane: 05 gru 2011, 19:54 
Casual
Casual

Latanie na smokach??? coś mi to nie za bardzo pasuje a wracając do tego na jakiego moda czekam to coś co rozwinie fabularnie naszych inteligentnych dummerow(krasnoludów)

PostNapisane: 08 gru 2011, 08:49 
Casual
Casual

A ja czekam na moda, który co najmniej o połowę zmniejszy bonusy z używania różnych umiejętności, perków, itp. Pewnie ktoś powie, że nie muszę dawać punktów w dany perk, czy nie muszę korzystać z zaklinania i kowalstwa, ale nie chodzi o to, aby nie korzystać z tych umiejętności, lecz chodzi o zmniejszenie bonusów jakie dają. Kamienie strażnicze, spanie w łóżku, kapliczki, też ich bonusy powinny zostać obniżone. Zmiana poziomu trudności na mistrza sprawdza się tylko na początku, w późniejszym etapie gry nie ma to tak dużego znaczenia.

Tytuł: Mod zarządzanie najemnikami/huskarlami
PostNapisane: 11 gru 2011, 11:36 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim, MineCraft, Counter-Strike, Age of Empires III, Anno 1404, Stalker Call of Prypiat
Witam, poszukuję modyfikacji która dałaby możliwość najmowania większej ilości najemników, zabieraniem ze sobą więcej Huskarli, psów etc. Co więcej, chciałbym aby w modyfikacji znalazło się jakieś menu czy coś w ten deseń, w którym mógłbym zarządzać najemnikami i wszelkimi kompanami (wynajmować ich na dłużej, lokować ich w posiadłościach, np przenoszenie Huskarla z Białej Grani do domu w Samotni). Fajnie jakby ilość kompanów była jakoś regulowana, np im więcej retoryki tym więcej kompanów, czy jakaś inna nowa umiejętność bądź większa cena.

Uwielbiam mieć przy sobie jak najliczniejszą kompanie, a Skyrim niestety w moim przypadku pozwala na posiadanie w domu jedynie Żony, Huskarla, Psa, Najemnika i kogoś do pomocy z gildii Magów. Przy czym ta ostatnia trójka jest chyba tylko na 7 dni po czym znikają ;/

Za pomoc będę bardzo wdzięczny :)

Edit# Skoro przeniesione to dodam kilka pomysłów :D

Jeszcze jeden pomysł, nie wiem jak ale przydało by się jakoś ułatwić i rozbudować tryb ustawiania, układania rzeczy na stołach itd, bo niezmiernie denerwuje gdy w domu wszystko się wala, a ustawienie tego na miejsce łatwe nie jest. Super by było gdyby przedmioty trudniej się, przewracało :)

I kolejny, dodanie możliwości kupowania i ustawiania skrzyń do mieszkań. Kupiłem dom w Samotni i bardzo się zawiodłem, w piwnicy przy katalizatorze żadnej skrzyni na klejnoty dusz, przy stole alchemicznym 0 skrzyń na składniki i mikstury, nawet żadnej torby zielarza ....

--------Znalazłem-------- :D Portable Camp-Village Modyfikacja daje możliwość ustawiania skrzyń, namiotów, ognisk itd.. (przez konsole) Oraz ich usuwanie :)

I jeszcze jeden xD, wspinanie się po skalach!! Aktualnie nie da się, a chodzenie po górach w Skyrimie łatwe nie jest, jakiś stok wygląda na łatwy do przejścia [nie stromy], a okazuje się ze nie możemy iść przed siebie tak jakby przed nami była ściana ;/ (Mam nadzieje że ktoś zrozumiał :D)

Pozdrawiam

PostNapisane: 13 gru 2011, 10:51 
Casual
Casual

Cytuj:
...2.nowe miecze eq to zbroja etc.
3.możliwość latania na smokach ( marzy mi się taka możliwość )...

Work in progress, co prawda ale...proszę bardzo http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=1601
Fajnie gdyby ktoś zajął się tłumaczeniem tego moda na PL.

Cytuj:
Jeśli tłumaczenie tego moda polega na tłumaczeniu słów i dialogów w notatniku a nie przebijania się przez skrypty to ja chętnie :D.

Skontaktuj się z autorem moda http://thenexusforums.com/index.php?app=members&module=messaging&section=send&do=form&fromMemberID=3148513
włosi, rosjanie, niemcy, francuzi, chińczycy mają swoje tłumaczenia tego moda.

Ostatnio edytowano 17 gru 2011, 11:12 przez marcoff, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 15 gru 2011, 22:13 
Casual
Casual

Ja osobiście miałabym ochotę na moda, który dodawałby, opcjonalną oczywiście, potrzebę jedzenia, picia i snu jak w Fallout New Vegas.

PostNapisane: 16 gru 2011, 15:46 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim
Jeśli tłumaczenie tego moda polega na tłumaczeniu słów i dialogów w notatniku a nie przebijania się przez skrypty to ja chętnie :D.

PostNapisane: 17 gru 2011, 12:23 
Casual
Casual

Ja bym chętnie postrzelał z łuku siedząc na koniu albo nawet atakował kogoś mieczem z niego :)

Tytuł: Re: Mod zarządzanie najemnikami/huskarlami
PostNapisane: 17 gru 2011, 15:47 
Casual
Casual

Cytuj:
--------Znalazłem-------- [/b]:D Portable Camp-Village Modyfikacja daje możliwość ustawiania skrzyń, namiotów, ognisk itd.. (przez konsole) Oraz ich usuwanie :)

A jak to zainstalować ? :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 143   [ Posty: 1426 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 143  Następna strona